how to make a site

1.liga mužů 2013


SIMDOWN.GIF Adresář SIMDOWN.GIF Evidence startů SIMDOWN.GIF Formuláře ke stažení


 

  Rozpisy Postupová skupina
Sestupová skupina
1.kolo 28. září 2013  JC Štola Praha VTŽ Chomutov
2.kolo 12. říjen 2013  SKPJ Jičín Železo Hranice

 

Konečné pořadí I. ligy mužů 2013:
 1.    SKP J Jičín - postupující do Extraligy mužů 2014
 2.    TSC Turnov
 3.    Judo Orel Blučina
 4.    Tatran Prachatice
 5.    Sokol Mohelnice
 6.    JC Štola Praha
 7.    Železo Hranice
 8.    VTŽ Chomutov
 9.    EMĚ Mělník
10.    Judo Budo Brno
11.    SKJ Č.Budějovice - sestupující do kvalifikace
12.    BeF Home Blansko - sestupující do kvalifikace

 


Postupová skupina - 2. kolo, 12.10.2013, SKP Judo Jičín

 

 


Sestupová skupina - 2. kolo, 12.10.2013, Železo Hranice

 


Postupová skupina - 1. kolo, 28.9.2013, JC Štola Praha

 


Sestupová skupina - 1. kolo, 28.9.2013, VTŽ Chomutov

V souvislosti se zněním Rozpisu mistrovských a kvalifikačních soutěží 2013, čl. 7.6 odst. c, bylo kontumován zápas závodníka Zahradníčka (Judo Budo Brno) ve váze do 100kg v utkání mezi EMĚ Mělník a Judo Budo Brno. Konečný výsledek utkání EMĚ Mělník a Judo Budo Brno bylo upraveno na 3:3.

V Praze 1.10.2013           Roman Kalous - Sportovní ředitel ČSJu


Rozdělení klubů pro podzimní kola:

 Postupová skupina:
1    Judo Orel Blučina
2    JC Štola Praha
3    SKP J Jičín
4    TSC Turnov
5    Sokol Mohelnice
6    Tatran Prachatice

 Sestupová skupina:

1    BeF Home Blansko
2    SKJ Č.Budějovice
3    Judo Budo Brno
4    VTŽ Chomutov
5    Železo Hranice
6    EMĚ Mělník


Konečné pořadí po jarních kolech:

Skupina A Skupina B
1.    Tatran Prachatice
2.    TSC Turnov
3.    JC Štola Praha
4.    EMĚ Mělník
5.    VTŽ Chomutov
6.    SKJ Č.Budějovice
1.    Sokol Mohelnice
2.    SKP J Jičín
3.    Judo Orel Blučina
4.    Železo Hranice
5.    Judo Budo Brno
6.    BeF Home Blansko

 


Skupina A 1.kolo - VTŽ Chomutov, 25.5.2013

 


Skupina B 2.kolo - Judo Orel Blučina, 25.5.2013


Pořadí po 1. kole:

Skupina A  Skupina B

1

JC Štola Praha

8

Sokol Mohelnice

10

2

Tatran Prachatice

8

SKPJ Jičín

8

3

EMĚ Mělník

6

 Železo Hranice

4

4

 TSC Turnov

6

 Judo Orel Blučina

4

5

VTŽ Chomutov

2

 Judo Budo Brno

2

6

SKJ Č. Budějovice

0

 BeF Home Blansko

2

 Skupina A 1.kolo - JC Štola Praha, 13.4.2013

 


Skupina B 1.kolo - SKP Judo Jičín, 23.4.2013

 


Konečné pořadí I.ligy mužů 2012:

1 JC Štola Praha - postupující do Extraligy 2013
2 EMĚ Mělník  
3 BeF Home Blansko  
4 Železo Hranice  
5 Sokol H. Králové  
6 VTŽ Chomutov  
7 TSC Turnov  
8 Tatran Prachatice  
9 SKPJ Jičín  
10 SKJ Č. Budějovice  
11 Judo Orel Blučina - sestupující do kvalifikace 2013
12 SJ Litoměřice "B" - sestupující do kvalifikace 2013

 





© 2018 Český svaz Juda
Adresa

Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6

IČ: 00537560
DIČ: CZ00537560 

Kontakty

Email: czechjudo@czechjudo.cz 

Telefon: +420 233 355 280
Mobil: +420 605 233 341 
Fax: +420 257 214 265