how to make a site

MT


MT-2010-02-27_EJU_Praha_NorisCup
MT-2008-05-03_EJU_Teplice_U17_cadets
MT-2008-05-16_EJU_Teplice_U17_st_list
MT-2008-05-03_EJU_Teplice_U17_results
MT-2008-05-03_EJU_Teplice_U17_foto
MT-2008-05-03_EJU_Teplice_U17_foto2
MT-2008-05-03_EJU_Teplice_U17_foto3
MT-2008-05-03_EJU_Teplice_U17_foto1
MT-2008-05-03_EJU_Teplice_U17_foto4
MT-2008-08-02_EJU_Praha_U20
MT-2008-08-02_EJU_Praha_U20_st_list
MT-2008-05-24_EJU_Szczyrk_U17_foto
MT-2008-04-12_EJU_ME_Lisabon
MT-2008-11-13_EJU_ME_Praha_veterans
MT-2008-06-21_EJU_ME_Sarajevo_U17_foto_so
MT-2008-06-22_EJU_ME_Sarajevo_U17_foto_ne
MT-2008-08-02_EJU_Praha_U20_results
MT-2008-08-02_EJU_Praha_U20_foto
MT-2008-11-13_EJU_ME_Praha_veterans_accomm
MT-2008-11-13_EJU_ME_Praha_veterans_FAQ
MT-2008-11-13_EJU_ME_Praha_veterans_nominal
MT-2008-10-18_IJF_MS_Bangok_foto
MT-2008-10-18_IJF_MS_Bankog_kongres_foto
MT-2008-11-13_EJU_ME_Praha_veterans_foto_ne
MT-2008-11-13_EJU_ME_Praha_veterans_foto_pa
MT-2008-11-13_EJU_ME_Praha_veterans_foto_so
MT-2008-11-13_EJU_ME_Praha_veterans_foto_team
MT-2009-02-28_EJU_Praha_NorisCup_results/foto
MT-2009-01-12_CSJU_sportovec_roku_08
MT-2009-04-25_EJU_Teplice_U17
MT-2009-03-10_EJU_VT_Nymburk
MT-2009-04-25_EJU_Teplice_results
MT-2009-04-25_EJU_Teplice_foto
MT-2010-02-27_EJU_Praha_NorisCup_CZE
MT-2009-08-01_U20_Prague
MT-2008-03-10_EJU_TC_Nymburk_W
MT-2009-08-01_U20_Prague_foto
MT-2010-02-27_EJU_Praha_NorisCup_P_startovni_listina
MT-2010 EJU U17 Teplice
MT-2010 EJU U17 Teplice - startovní listina
MT-2010 EJU U17 Teplice - CZ Rozpis
MT-2010 EJU U17 Teplice - VT program
MT-2010 EC U17 Teplice
MT-2010-06-05_EJU WC Men_Madrid_(ESP)_foto
MT-2010 EC U17 Teplice - fotogalerie
2011 OTC Nymburk
2011 VT Nymburk
2012 - EJU Cadets Teplice
2012 - EJU Cadets Teplice - startovka
2011 - EJU Cadets Teplice - info pro ČR
WC2012 - Outlies
2012 - ME U23
2012 - EC Veterans
2012 - OH Londýn
2012 - OH Londýn - workshop olympioniků
2012 - EP Praha
2012 - EP Praha TC Nymburk
2012 - OH Londýn - tiskovka
Pokus
2013 - Neil ADAMS v Praze
2013 - OTC Nymburk
2013 - MM Madarska - veteráni
2013 - EJU Cadets Teplice
2013 - EJU Cadets Teplice - startovka
2013 - EJU Cadets Teplice - seznam ubytování
2013 - ME Seniori
2013 - EJU Juniors Liberec
2013 - MS Rio
2013 - MS Rio - Mc Donalds
2013 - Hirokata Okada
2014 - EOP
2014 - EOP startovka
2014 - ME Veteranu
2014 - ME seniors
2014 - EC Cadets Teplice
2014 - EC Cadets Teplice - Live Stream - Saturday
2014 - EC Cadets Teplice - Live Stream - Sunday
2014 - ME Veteranu - startovka
2014 - EC Juniors - Live Stream - Saturday
2014 - EC Juniors - Live Stream - Sunday
2014 - MS Chelyabinsk
2016 - EO Praha
2015 - EJU OTC Nymburk
2016 - EC Cadets Teplice
2016 - EC Cadets Teplice LS1 5
2016 - EC Cadets Teplice LS1 4
2016 - EC Cadets Teplice LS1 3
2016 - EC Cadets Teplice LS1 2
2016 - EC Cadets Teplice LS1 1
2016 - EC Cadets Teplice LS2 5
2016 - EC Cadets Teplice LS2 4
2016 - EC Cadets Teplice LS2 3
2016 - EC Cadets Teplice LS2 2
2016 - EC Cadets Teplice LS2 1
2017 - EC Cadets
2018 - EO Praha

STARTOVNÍ LISTINA ČESKÝCH ZÁVODNÍKŮ NA EOP 2014

Hmotnostní kategorie: - 60 kg

Petřikov Pavel                       JC Judo Hradec Králové                                                                   

Hozák David                          SJ Litoměřice

 

Hmotnostní kategorie: - 66 kg

Zavadil Jan                             Sokol Praha Vršovice

Musil Karel                             Sokol Praha Vršovice

Sedmidubský Matěj                USK Praha

 

Hmotnostní kategorie: - 73 k

Ječmínek Jakub                    USK Praha

Volek David                           USK Praha

Šmehlík František                   JC Baník Ostrava

Řeháček Dominik                   JC Plzeň

 

Náhradníci:

Musil Karel                             Sokol Praha Vršovice

 

Hmotnostní kategorie: - 81 kg

Musil Jaromír                          Sokol Vršovice

Ječmínek Jan                          USK Praha

Šána Jiří                                  SKKP Brno

Petr Jiří                                   SKKP Brno

 

Náhradníci:

Turek Jindřich                        USK Praha

Petr Ivan                                 SKKP Brno

Dobiáš Radek                         USK Praha

 

Hmotnostní kategorie: - 90 kg

Knápek Tomáš                       USK Praha

Klammert David                     JK Olomouc

Krpálek Michal                       USK Praha

Lojkásek Marek                      USK Praha

 

 

Hmotnostní kategorie: - 100 kg

Mrva Michal                           USK Praha

 

 

Hmotnostní kategorie: + 100 kg

Krpálek Lukáš                       USK Praha

Horák Michal                          USK Praha

Pinta Jan                                 Sokol Praha Vršovice

Hlaváček Lukáš                      USK Praha

 

 

ZÁVODNÍCI JSOU POVINNI STARTOVAT V KIMONECH NORIS.

 

POZOR NA SPRÁVNOU VELIKOST DLE PRAVIDEL  IJF PLATNÝCH OD 1.1.2014.

                                     

NA TURNAJI SI NENÍ MOŽNÉ ZAPŮJČIT REZERVNÍ KIMONO.

 

 

Zpracoval: Petr Lacina




© 2018 Český svaz Juda
Adresa

Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6

IČ: 00537560
DIČ: CZ00537560 

Kontakty

Email: czechjudo@czechjudo.cz 

Telefon: +420 233 355 280
Mobil: +420 605 233 341 
Fax: +420 257 214 265