how to make a site

Dorostenecká liga 2016


Konečné pořadí:

1. Judo SK Královo Pole Brno
2. Judo Beskydy z.s.
3. Judo ZŠ Sadová Čáslav
4. Sport JUDO Litoměřice
5. JUDO klub Jablonec n. N.
6. 1. Judo Club Baník Ostrava
7. Judoclub Plzeň
8. Judo Železo Hranice z.s.
9. Sokol Hradec Králové
10. Judo Teplice
11. SKP Judo Nový Bydžov


Pořadí po druhém kole

Finálová skupina

Sestupová skupina

 


Finálová skupina - II. kolo

   17.11.2016 - SJ Litoměřice

 


 Sestupová skupina - II. kolo

 17.11.2016 - Sokol Hradec Králové

 


Finálová skupina - I. kolo

  16.10.2016 - SKKP Brno

1. Judo SK Královo Pole Brno - 13 b.
2. Judo Beskydy z.s. - 10 b.
3. Judo ZŠ Sadová Čáslav - 8 b.
4. 1. Judo Club Baník Ostrava - 5 b.
5. Sport JUDO Litoměřice - 3 b.
6. JUDO klub Jablonec n. N. - 3 b.

 


Sestupová skupina - I. kolo

16.10.2016 - JC Hranice

1. Judoclub Plzeň - 11 b.
2. Judo Železo Hranice - 9 b.
3. Sokol Hradec Králové - 6 b.
4. Judo Teplice    - 3 b.
5. SKP Judo Nový Bydžov    - 2 b.


Pořadí po jarní části

Skupina A

Skupina B


II.kolo - Skupina A

 5.6.2016 - SKP Judo Nový Bydžov

 


II.kolo - Skupina B

 5.6.2016 - SKKP Brno

 


I.kolo - Skupina A

  6.3.2016, JK Jablonec

Pořadí po 1.kole:

1. Sport JUDO Litoměřice - 8
2. Judo ZŠ Sadová Čáslav - 8
3. JUDO klub Jablonec n. N. - 6
4. Judoclub Plzeň - 6
5. Judo Teplice    - 2
6. SKP Judo Nový Bydžov - 0

 


I.kolo - Skupina B

  6.3.2016, 1. JC Baník Ostrava 

Pořadí po 1.kole:

1. Judo SK Královo Pole Brno - 8
2. Judo Beskydy z.s. - 6
3. Judo Železo Hranice z.s. - 4
4. 1. Judo Club Baník Ostrava - 2
5. Sokol Hradec Králové    - 0


 


Kluby startující v DL 2016:

Skupina A:

  • SJ Litoměřice
  • Tatran Prachatice
  • Judoklub Jablonec
  • Judo Teplice
  • Judoclub Plzeň
  • SKP Judo Nový Bydžov
  • Judo Sadová Čáslav

Skupina B:

  • SKKP Brno
  • 1.JC Baník Ostrava
  • JC Železo Hranice
  • Sokol Hradec Králové
  • Judo Beskydy

Rozpisy a dokumenty:

1.kolo - 16.říjen 2016
Finálová skupina
Sestupová skupina
SKKP Brno JC Železo Hranice
2. kolo - 17. listopad 2016
SJ Litoměřice Sokol H. Králové

Jaro:

1.kolo - 6.březen 2016
Skupina A
Skupina B
JK Jablonec nad Nisou 1. JC Baník Ostrava
2. kolo - 5. červen 2016
 SKP Judo Nový Bydžov  SKKP Brno

 

SIMDOWN.GIF Soupisky družstev:


SIMDOWN.GIF Formuláře ke stažení



© 2018 Český svaz Juda
Adresa

Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6

IČ: 00537560
DIČ: CZ00537560 

Kontakty

Email: czechjudo@czechjudo.cz 

Telefon: +420 233 355 280
Mobil: +420 605 233 341 
Fax: +420 257 214 265