how to make a site


Oznámení o konání Shromáždění Českého svazu juda, z.s.

Oznámení o řádném Shromáždění delegátů Českého svazu juda

Krpálek se stal pojedenácté v řadě judistou roku

Od roku 2009 zná anketa o nejlepšího judistu České republiky jediného vítěze. Pojedenácté za sebou ji ovládl Lukáš Krpálek. „Tohohle titulu si vážím stejně, jako když jsem vyhrál poprvé,“ prohlásil olympijský vítěz po slavnostním vyhlašování, které hostila pražská Folimanka v rámci Judo Show Cupu.

Extraliga mužů 2018

Skončilo finále Mistrovství ČR družstev mužů - Extraliga 2018

Judo Show Cup

Součástí tradiční akce JUDO SHOW CUP bude finále Extraligy mužů, vyhlášení Judisty roku a utkání družstev mladších žáků USK Praha a výběru Čech.

České judo slaví další medaili! Zachová je vicemistryní Evropy

Kdo od ní čekal medaili na juniorském mistrovství Evropy nebo na světovém šampionátu na Bahamách, toho Renata Zachová pořádně zaskočila. Teprve osmnáctiletá judistka si totiž životní výsledek schovala až na vrcholnou soutěž kategorie do třiadvaceti let. „Neměla tady co ztratit a celý turnaj se prala s čistou hlavou,“ komentoval stříbrný úspěch na evropském šampionátu v Györu reprezentační trenér Jaromír Ježek.

Jubilejní IPPON oslaví české medaile v soutěžích IJF

Desátý díl magazínu IPPON na ČT sport připomene nabitý program českých reprezentantů v podzimním období. V posledních týdnech jsme se těšili s trojnásobné účasti našich kluků na Grand Prix v Cancúnu včetně triumfu Lukáše Krpálka. Olympijský vítěz se dva týdny nato prosadil do finále i na Grandslamu v Abú Zabí.

Předposlední mistrovská soutěž je za námi

Poslední mistrovskou soutěží jednotlivců bylo Mistrovství ČR dorostu v Brně.

Stříbro Lukáše Krpálka z Grand Slamu

Lukáš na světové tour válí! ?? tentokrát se probil až do finále Grand Slamu v Abu Dhabi, kde mu ale vystavil stopku Rus Tasoev

Připravujeme pro Vás výsledkový portál

Sportovně technická komise pro Vás připravuje statistický portál, do kterého jsou importovány kompletní výsledky z Českých pohárů a mistrovských soutěží.

MČR seniorů 2018

V sobotu se v Jičíně utkali o titul Mistr České republiky muži a ženy. Česká reprezentační špička se vzhledem k účasti na Grand Slamu v Abu Dhabí nezúčastnila. Tento Grand Slam byl součástí olympijské kvalifikace, a byl zařazan do světového kalendáře později.

Smuteční oznámení

Oznamujeme, že v noci z 24 na 25. října 2018 zemřel ve věku 91 let dlouholetý československý trenér Jiří SYNEK, pod jehož vedením získal v roce 1980 Vladimír Kocman bronzovou medaili na olympijských hrách v Moskvě. Čest jeho památce!

Krpálek a spol. míří za exotikou, grandslam vysílá Česká televize

Předposledního grandslamového turnaje této sezony v Abú Zabí se zúčastní pět českýchjudistů včetně olympijského vítěze Lukáše Krpálka. Na poslední chvíli vypadl z nominace šestý muž olympijského žebříčku kategorie do 60 kilogramů David Pulkrábek. „Davida postihly zdravotní potíže, které nejsou vážné, ale závodit v Abú Zabí mu nedovolí,“ vysvětlil šéftrenér české reprezentace Petr Lacina.© 2018 Český svaz Juda
Adresa

Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6

IČ: 00537560
DIČ: CZ00537560 

Kontakty

Email: czechjudo@czechjudo.cz 

Telefon: +420 233 355 280
Mobil: +420 605 233 341 
Fax: +420 257 214 265