how to make a site


Zveme Vás na seminář trenérů ČSJu

Skončilo Mistrovství světa veteránů v Marakeši

10.–13. října proběhlo Mistrovství světa masters v Marakeši za účasti 1185 judistů z 51 krajin světa. Za Českou republiku startovalo 26 závodníků, kterým se mimořádně dařilo. Celkovým součtem medailí se ČR umístila na vynikajícím 7. místě a podtrhuje to vysokou úroveň českých veteránů ve světě.

Zveme Vás na:

V Mladé Boleslavi se představí nejlepší judisté v kategorii mladšího a staršího žactva, kteří budou bojovat o titul Přeborník České republiky 2019.

Nabídka na zpracování žádostí o dotace MŮJ KLUB 2020

Na základě letošních zkušenosti s administrací dotačního programu Můj klub na MŠMT, kdy hlavním důvodem zpoždění zpracování a rozhodnutí o přidělení dotace byla vysoká chybovost v žádostech, připomínáme trvale platnou nabídku odborného poradenství členským klubům s podáváním i s vyúčtováním dotace v servisních centrech sportu ČUS v jednotlivých okresech. Bezchybné žádosti umožňují rychlejší administraci a přidělení dotace.

Zveme Vás na:

Sportovní gymnázia nabízí spojení kvalitní výuky s tréninky juda na vrcholové úrovni.

Krpálek se podruhé utkal s Rinerem, z Brazílie veze bronz

Lukáš Krpálek startoval na první soutěži od zisku titulu mistra světa. Na Grand Slam v Brazílii se vydal z jediného důvodu: porazit fenomenálního Francouze Teddyho Rinera.

Série medailí z IJF Cadets Tour

Výprava českých dorostenců se zúčastnila Evropského poháru kadetů na Krétě.

Mistrovství ČR družstev žen a Přebor družstev starších žákyň

V Jičíně se chystají o medaile bojovat družstva žen a starších žákyň.

Mistrovství České republiky juniorů a juniorek 2019

O titul Mistra republiky se v Jičíně utkali junioři a juniorky z celé České republiky.

Do Brazílie míří trio českých judistů, Krpálek chce do čela žebříčku

Nejbližšího turnaje světového okruhu judistů se zúčastní tři čeští závodníci. Každý z nich drží nadějnou pozici v olympijském žebříčku. „Začínáme sbírat body do druhého roku kvalifikace a chceme se posunout vzhůru také vzhledem k Masters,“ uvedl před grandslamovým turnajem v Brazílii reprezentační trenér Petr Lacina.

Školení rozhodčích

Adam Kopecký dál píše historii, po kontinentálním titulu má i světové zlato!

V červnu se zapsal do zlatého fondu českého juda coby první dorostenecký mistr Evropy. A v pátek 27. září dosáhl Adam Kopecký dalšího historického milníku, to když se stal šampionem své kategorie i na mistrovství světa. „Ještě mi to úplně nedochází, mísí se ve mně tolik pocitů, je to neskutečný,“ rozplýval se šestnáctiletý judista krátce po svém triumfu v Kazachstánu.© 2018 Český svaz Juda
Adresa

Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6

IČ: 00537560
DIČ: CZ00537560 

Kontakty

Email: czechjudo@czechjudo.cz 

Telefon: +420 233 355 280
Mobil: +420 605 233 341 
Fax: +420 257 214 265