how to make a site


Radka Voříšková v Polsku bronzová

Radka Voříšková vybojovala třetí místo na evropském poháru dorostenců v polském městě Bielsko Biala. Úvod do turnaje ji nevyšel podle představ, když prohrála první kolo s Italkou, ale pak postupně porazila Polku, Maďarku, Ukrajinku a o třetí místo Francouzku. Gratulujeme! .

Oba Češi se po Baku chtějí posunout v žebříčku

Sami si start na čtvrtém grandslamu sezony zvolili. Judisté Jaromír Musil a David Klammert cestují do ázerbájdžánské metropole Baku za úspěchem. „Pokusí se vylepšit si body v olympijském žebříčku, oba sice mají zaplněných všech pět kolonek, ale některé bodové zisky lze dobrým výkonem přepsat,“ prohlásil šéftrenér reprezentace Petr Lacina.

Využijte poslední volná místa na školení trenérů II. třídy

Dorostenecky tým opět s medailí

Zlato z Berlína

V Berlíně pokračuje IJF World Cadets Tour

Mistrovství ČR mužů a žen - Jablonec

V Jablonci skončil turnaj o titul Mistr ČR v kategorii mužů a žen

Bronzový Krpálek a mnoho dalšího v IPPONu na ČT sport

V době konání mistrovství republiky seniorů vysílá Česká televize další díl měsíčníku IPPON. Premiéra je na programu ČT sport v sobotu 27. dubna od 10.45 hodin.

Mistrovství České republiky mužů a žen 2019

Mistrovství České republiky mužů a žen 2019

Interpretace pravidel juda od IJF - úprava pásku během utkání

Světová Federace Juda vydala výklad k pravidlům, který se týká úpravy pásku od kimona během utkání.

Informace z jednání Výkonného výboru ČSJu

Výkonný výbor ČSJu na svých jednáních rozhoduje o záležitostech, které by měly býti nápomocny k dalšímu rozvoji juda a k zlepšování výkonnosti našich členů

Sleva pro české kluby juda

Společnost TEJPY.cz nabízí pro týmy Juda zajímavé ceny na kompletní sortiment zahrnující nejen tejpy, ale i tejpovací pomůcky, cvičební, rehabilitační i masážní pomůcky, masážní krémy a oleje a to vše ve vysoké kvalitě.

Česká výprava veze z Turecka bronz zásluhou Lukáše Krpálka

Lukáši Krpálkovi se po delší pauze podařilo na Grand Prix Antalya vybojovat bronzovou medaili. Česká nasazená jednička si na slušně obsazeném turnaji v úvodních dvou kolech poradila s Buharem a Bělorusem. Následně Lukáš prohrál finále skupiny s Rumunem Simionescem, aby pak v opravách vyhrál nad Rusem Tasoevem a o bronz s Ázerbajdžáncem Kokaurim. Gratulujeme!© 2018 Český svaz Juda
Adresa

Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6

IČ: 00537560
DIČ: CZ00537560 

Kontakty

Email: czechjudo@czechjudo.cz 

Telefon: +420 233 355 280
Mobil: +420 605 233 341 
Fax: +420 257 214 265