how to make a site


Couple Cup - turnaj dvojic mužů

V Praze proběhnul první ročník Couple Cup 2019

Životní jubileum - Josef Letošník

Dne 4.ledna 2019 se dožívá významného životního jubilea čestný předseda Českého svazu juda pan Josef LETOŠNÍK.

Zveme Vás na školení rozhodčích a trenérů

Vedení KR ČSJu si Vás dovoluje pozvat na školení a doškolení rozhodčích ČSJu, které se bude konat dne 19. ledna 2019 (sobota) v BEROUNĚ.

Veselé vánoce a šťastný nový rok

Oznámení o konání Shromáždění Českého svazu juda, z.s.

Oznámení o řádném Shromáždění delegátů Českého svazu juda

Finanční podpora v roce 2018

V roce 2018 v rámci dotačních programů obdržel Český svaz juda finanční podporu z Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Zápis do evidence skutečných majitelů

Evidence skutečných majitelů je informační systém veřejné správy, do kterého se zapisují zákonem vymezené údaje o skutečných majitelích. Evidováni jsou skuteční majitelé právnických osob zapsaných do veřejného rejstříku podle rejstříkového zákona a skuteční majitelé svěřeneckých fondů zapsaných do evidence svěřeneckých fondů. Evidence je neveřejná a je vedena rejstříkovými soudy. Nelze do ní obecně nahlížet, ani v ní vyhledávat. Evidence skutečných majitelů je v současnosti specificky určena pro užití zákonem vymezenými osobami a orgány v souvislosti s jimi plněnými zákonnými povinnostmi (orgány činné v trestní řízení, Finanční analytický úřad atd.).

Guangzhou Masters 2018

Na prestižní turnaj Guangzhou Masters 2018 byli pozváni dva naši reprezentanti: David Klammert a Lukáš Krpálek. David předvedl vynikající výkon - 5. místo. Lukášův výkon ovlivnila nemoc.

Kluby roku 2018

Český svaz juda každoročně vyhlašuje kluby roku v jednotlivých kategoriích. Úspěšnost klubů je stanovena počtem získaných zlatých, stříbrných a bronzových medailí z mistrovských soutěží jednotlivců.

Klammerta povede na Masters jeho „zlatý trenér“

Na závěrečnou soutěž IJF, tedy prestižní turnaj Masters, doprovodí Lukáše Krpálka jeho reprezentační kolega a kamarád David Klammert. Mezi šestnácti nejlepšími judisty světa kategorie do devadesáti kilogramů se bude v čínském Kuang-čou prát v neděli. „Cítím se super, už se nám sice trochu rozjela objemová příprava, protože jsme mysleli, že je konec sezony, ale trochu změny neuškodí,“ svěřil se.

Seminář trenérů - prosinec 2018

Kapacita semináře je již naplněna! Žádáme účastníky, aby si pro výuku metodiky vzpěračského tréninku s sebou vzali násadovou tyč o délce 140 cm!

Nejen stříbro z Ósaky si připomeneme v České televizi

Týden po závěrečném grandslamu sezony vysílá program ČT sport jedenáctý díl magazínu IPPON. Ten klade značný důraz právě na turnaj v Ósace, kde nechyběl štáb České televize.© 2018 Český svaz Juda
Adresa

Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6

IČ: 00537560
DIČ: CZ00537560 

Kontakty

Email: czechjudo@czechjudo.cz 

Telefon: +420 233 355 280
Mobil: +420 605 233 341 
Fax: +420 257 214 265