how to make a site

 
RANKING LIST 2010
     
Poznámka: diakritika ve jménech nemusí odpovídat skutečnosti! Muži a ženy    
Kategorie Váha Jméno Klub ČP
Ostrava
ČP
Praha
CELKEM
Muži +100 kg Uhlík Libor Sport Judo Litoměřice O.S. 13 10 23
    Baykalov Vitalij Judo Sk Královo Pole Brno O.S. 8   8
    Kordík Vladimír TJ Kaučuk Kralupy   7 7
    Vezensky Jan Skp Holešov 7   7
    Vrba Tomas Judo Klub Olomouc 5   5
  -100 kg Vokatý Stepan Psk Judo Hradec Králové 11 5 16
    Pinta Jan Sokol Praha Vršovice   13 13
    Hlaváček Lukáš Usk Praha   9 9
    Krpálek Michal SK Jihlava   9 9
    Franěk Vladimír TSC Turnov   6 6
    Zikeš Jan  LTC Zbraslav   3 3
    Hynek Martin Judoklub Pardubice   2 2
  -60 kg Zavadil  Jan Sokol Praha Vršovice   14 14
    Kohn Pavel 1. Judo Club Baník Ostrava 10   10
    Vaníček Tomáš Skp Judo Jičín   10 10
    Pulkrábek  David Sokol Žďár n. Sázavou   9 9
    Tománek  Michal Usk Praha   9 9
    Horák Jakub JC Zelezo Hranice 8   8
    Haban Jakub Judoclub Plzeň 5   5
    Ječmínek Jakub Usk Praha   3 3
    Sedmidubský Matěj Usk Praha   3 3
  -66 kg Kytýr Pavel JC Liberec 7 9 16
    Musil Karel Sokol Praha Vršovice 14   14
    Heczko Tomáš Tj Baník Karviná O.S. 1 10 11
    Radolf Stanislav Usk Praha 11   11
    Mareš Jakub JC Liberec 9   9
    Kičmer Ondřej Baník 1. máj Karviná   6 6
    Raszka Dominik SKKP Brno   6 6
    Vanecek Stepán Sokol Praha Vršovice 6   6
    Muller Tomáš Judoclub Liberec   4 4
    Hanácek Jan TJ Mittal Ostrava 3   3
  -73 kg Sedmidubský Václav Usk Praha 10 12 22
    Jezek Jaromír Sokol Praha Vršovice 14   14
    Vaněk Jiří Usk Praha   14 14
    Jestrebsky Adam JC Zelezo Hranice 12   12
    Veselý  Zdeněk Usk Praha   8 8
    Dušek Lukáš Sokol Praha Vršovice 4   4
    Holý Martin 1. Judo Club Baník Ostrava 3   3
    Rákosník Tomáš Usk Praha   3 3
    Hanzel Martin  Tj Baník Karviná O.S. 1 1 2
    Vanícek Michal Skp Judo Jičín 2   2
    Usenov Tariel Usk Praha   2 2
    Feurich Marek JC Liberec 1   1
    Musil Karel Sokol Vršovice Praha   1 1
    Padelek Petr Judo Sk Královo Pole Brno O.S. 1   1
    Jelínek Jaroslav PSK Hradec Králové   1 1
    Vaníček Michal Skp Judo Jičín   1 1
    Kohn Tomáš 1. Judo Club Baník Ostrava   1 1
    Binhak Matěj JC Liberec   1 1
    Padělek Petr Judo Sk Královo Pole Brno O.S.   1 1
    Dědeček Jakub Judoclub Plzeň   1 1
  -81 kg Jezek Jaromír Sokol Praha Vršovice   15 15
    Zita Ondřej Usk Praha 14   14
    Bartel Jan Judo Klub Olomouc 6 7 13
    Musil Jaromír Sokol Praha Vršovice   12 12
    Bartel Adam Judo Klub Olomouc   10 10
    Fiala Daniel Sportovní Klub Jihlava 9   9
    Mužík Tomáš PSK Judo H.Králové   9 9
    Kopecký Josef Psk Judo Hradec Králové 7   7
    Lojkásek Marek Usk Praha   7 7
    Chlup Ondrej Judoclub Plzeň 4   4
    Knápek Tomáš Sokol Žďár n. Sáz.   3 3
    Svoboda Filip Judo Klub Olomouc 1   1
    Šána Jiří Judo Sk Královo Pole Brno O.S. 1   1
    Svora Tomáš TJ Slovan Hodonín   1 1
    Walter Filip Tj Baník Karviná O.S.   1 1
    Halaška Martin SKP Zlín   1 1
    Ječmínek Jan Usk Praha   1 1
  -90 kg Jurečka Alexandr Judo Club Havířov O.S. 9 7 16
    Horák Michal Usk Praha   14 14
    Pavlů Dominik Bef Home Blansko  O.S. 14   14
    Drahoš  Jakub Tatran Prachatice   10 10
    Drahoš  Jindřich Tatran Prachatice 3 7 10
    Baloun Ladislav Judoclub Plzeň 9   9
    Bartel Adam Judo Klub Olomouc 7   7
    Cervinka Jakub JC Liberec 6   6
    Hlaváček Erik Usk Praha   3 3
    Machac Vratislav JC Zelezo Hranice 3   3
    Halva Jiří Judo Sk Královo Pole Brno O.S.   1 1



© 2018 Český svaz Juda
Adresa

Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6

IČ: 00537560
DIČ: CZ00537560 

Kontakty

Email: czechjudo@czechjudo.cz 

Telefon: +420 233 355 280
Mobil: +420 605 233 341 
Fax: +420 257 214 265