RSS
Kalendář
Marcel Mravec bronzový v Hong-kongu
15.07.2018

Na turnaji asijského poháru v Hong-kongu vybojoval Marcel Mravec v kategorii do 60kg bronzovou medaili.

Gratulujeme!

Evropský pohár juniorů - Praha 2018
12.07.2018

Další sériíí IJF World Junior Tour je turnaj v Praze, který proběhne 21.-22. července v Praze v Podvinném Mlýně.

Více informací zde...

Renata Zachová v Gdyni zlatá
08.07.2018

Renata Zachová dosáhla na turnaji Evropského poháru juniorů v polské Gdyni skvělého výsledku a vybojovala zlatou medaili. V cesté za vítězstvím vrátila v semifinále porážku z Leibnitz Dánce Olsen a ve finále zvítězila již v první minutě nad Holanďankou Den Hartog.

Evropský pohár juniorů v Polsku
07.07.2018

V polské Gdyni si naši borci vedli velmi úspěšně.
1. den vybojovali celkem 3 bronzové medaile:
Věra Zemanová, Tomáš Binhak a Adam Bydžovský.
V neděli se utkají Renáta Zachová, Mikuláš Meško a Achmed Mouzaev.

• Petr Rabas st.
    • Důtka a uzavření sportoviště na dobu 6. měsíců (od 1. května do 31. října 2018)
  • Jakub Mareš
    • DŮTKA

Pavel Petřikov při své premiéře v nové kategorii získal bronz
25.06.2018

Pavel Petřikov se úspěšně představil ve své nové kategorii a na evropském poháru ve Slovinsku získal v kategorii do 66 kg bronz. Na velice silně obsazeném turnaji dokázal čtyřikrát zvítězit a vybojovat si místo na stupni vítězů.

V Bělehradu vybojovali naši reprezentanti další medaile
11.06.2018

Na sobotní úspěch D. Pulkrábka navázali v Bělehradě na turnaji Evropského poháru další naši závodníci.

Nejlepší z našich byl Jiří Petr (90kg), který se probojoval až do finále a získal stříbro, Ivan Petr (81kg) a Alice Matějčková (78kg) přidali bronzové medaile.

GRATULUJEME!

Výsledky

European Judo Cup - Bělehrad
10.06.2018

V Bělehradu to cinklo! David Pulkrábek si ze srbského evropského poháru odváží stříbrnou medaili

Dnes držíme palce těžkým vahám!

Evropský pohár juniorů a juniorek - Leibnitz
03.06.2018

V rakouském Leibnitzu se ve velmi dobré formě představila česká závodnice Markéta Paulusová, která ve váze +78 kg vybojovala bronzovou medaili.

Mezinárodní turnaj v Gyoru
03.06.2018

Do Maďarska vyjel výběr staršího žactva pod vedením Libora Štěpánka a Jakuba Mareše.

A "cinklo" to celkem 4x

GDPR - nařízení o ochraně osobních údajů
28.05.2018

Od 25. května 2018 platí Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES - obecné nařízení o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR).

Jaké kroky v souvislosti s tímto nařízením čekají T.J. a kluby najdete na níže uvedené stránce.

Podrobné informace zde...
Informační memorandum

Evropský pohár kadetů - Coimbra
27.05.2018

Generálku na MED naši kadeti zvládli na výbornou. Z portugalské Coimbry si zásluhou Martina Bezděka (81kg) a Ester Svobodové (70kg) odvážejí dvě zlaté medaile.

Na pátá místa dosáhli Daniel Pochop (73kg) a Eva Přichystalová (70kg).

GRATULUJEME !!!

Představujeme Vám kandidáty na nové vedení komise rozhodčích
26.05.2018

V souladu s ustanovením článku 44 odst. 4 písm. z) stanov ČSJu jmenovalo představenstvo Českého svazu juda zatímním předsedou Komise rozhodčích olympijského rozhodčího Vladimíra Hnidku. Vladimír Hnidka bude plénu ČSJu navržen jako kandidát na předsedu Komise rozhodčích.

V případě schválení si Vladimír Hnidka jako svého nejbližšího spolupracovníka a svého zástupce zvolí mezinárodního rozhodčího Roberta Hořeního.

Jednání Pléna ČSJu proběhne 28.6.2018.

Junioři vezou z La Coruni 2 medaile a 2 pátá místa
20.05.2018

Vašek Sedmidubský hodnotí výsledky takto:

“Zlatou medaili ziskala Markéta Paulusova, která předvedla drtivou aktivitu a všechny zápasy vyhrála na 3 tresty, a to i nad dorosteneckou mistryní světa z loňského roku - Chorvatkou Vukovic, která se jí pořádně ani nechytla.

Stříbrnou medaili vybojovala Věrka Zemanová, která byla až do finále nekompromisní a její výkon se každým zápasem zlepšoval. Záverečný duel pak prohrála jen velmi těsně, ale i tak se jedna o velmi dobrý výsledek. Pátá místa získali Renata Zachová a Mikuláš Meško. Oba zvítězili ve 4 duelech a předvedli kvalitní výkony.”

Oddělení dalšího vzdělávání Univerzita Palackého v Olomouci
15.05.2018

Otevírá kurz pro získání kvalifikace Trenér juda I. třídy
Zaměření studia:
Po absolvování 1. a 2. ročníku a úspěšného zakončení závěrečnou zkouškou a obhajobou závěrečné práce se studenti stanou držiteli nejvyšší trenérské licence I. třídy v judu, která opravňuje být trenéry Sportovních středisek mládeže (SCM), sportovních gymnaziích (SG) a reprezentačních družstev (RD).

V rámci programu proběhne vždy stáž se zahraničním lektorem.

Cíl kurzu:
Hlavním cílem je připravit studenty k trenérské profesi v judu z hlediska praxe a teorie.

Informace a přihlášení zde...

Alice Matějčková vyhrála turnaj Evropského poháru
14.05.2018

Na turnaji Evropského poháru v ruském Orenburgu zvítězila v kategorii do 78 kg Alice Matějčková.

04.05.2018

Následující díl měsíčníku IPPON na ČT sport se věnuje výhradně evropskému šampionátu v Tel Avivu. České judo se znovu výrazně zviditelnilo – Lukáš Krpálek ho vrátil na výsluní a další triumf pak přišel na diplomatické úrovni, když představitelé svazu uspěli s kandidaturou Prahy na uspořádání ME 2020.

Magazín IPPON přinese kromě zlaté cesty Lukáše Krpálka i vystoupení zbývajících čtyř českých reprezentantů Petřikova, Musila, Petra a Klammerta včetně jejich ohlasů. České judo mělo v Izraeli zastoupení i mezi rozhodčími. Mezi 24 arbitrů byla vybrána Hana Šafaříková, která také neunikla štábu České televize.

V tradičním medailonku se představí trojnásobný olympionik Jaromír Ježek. Řeč bude o jeho sportovních začátcích v Hradci Králové, o medailích z vrcholných evropských soutěží i o jeho nové roli trenéra, ve které se ocitl právě na šampionátu v Tel Avivu.

IPPON – měsíčník českého juda:
program ČT sport
premiéra: neděle 6. května (8:00)

Potvrzeno - Mistrovství Evropy 2020 má pořadatele
29.04.2018

Pořadatele pro ME seniorů vybírala z několika kandidátů komise Evropské unie juda.
Máme pro Vás dobrou zprávu:
Mistrovství Evropy mužů a žen v roce 2020 zažijete na vlastní kůži v PRAZE!

Mistrovství Evropy mužů a žen 2018 - Lukáš Krpálek je Mistrem Evropy
28.04.2018

Nabídka studia trenérské školy na FTVS 2018/2019
03.04.2018

Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy připravuje v akademickém roce 2018/2019 další běh Trenérské školy i pro trenéry juda.

Jedná se o nejvyšší trenérské vzdělání v daném sportovním odvětví. Na závěr úspěšného studia získá frekventant osvědčení ve čtyřech jazykových mutacích, jež lze uplatnit i v zahraničí.

Netiskne se vám QR kód na Evidenční kartě ČSJu?
06.03.2018

Pokud se Vám na Evidenční kartě nezobrazí v levém horním rohu QR kód, otevřete daný záznam pro editaci. Poté klikněte na ikonu "diskety" a záznam uložte. Tím se QR kód vygeneruje do Evidenční karty.
Omlouváme se za chybu.

Dotace obdržené od Ministerstva školství a tělovýchovy pro rok 2017:
29.11.2017

Webový rozcestník - "Kam na judo?"
09.09.2017

Vážení přátelé juda!

Český svaz juda upozorňuje na webový rozcestník "Kam na  judo", který umožňuje najít zájemcům o náš sport klub v okolí svého bydliště.

Děkujeme!

Webový rozcestník zde...

TMK nabízí:
08.02.2016

Do kolekce instruktážních materiálů ze seminářů, pořádaných Českým svazem juda přibylo DVD ze semináře korejského mistra Jeon Ki-young,

který se konal v prosinci loňského roku v Praze.