Český svaz Juda

Krátce

Startovní listina dorostenců pro MČR dorostu v Brně

Startovní listina dle váhy
Startovní listina dle klubů
Aktualizovaný ranking list - starší žactvo a dorost k 13.10.2017

více zde...
Aktualizované Ekonomické směrnice juda

ke stažení zde...
Rozlosování dlouhodobých soutěží (přehled přihlášených) - podzim 2017

více zde...
Nová verze (2017-014) EJU Scoreboardu

ke stažení zde...
Kniha shrnující 80. let juda v Čechách obsahuje historické dokumenty, popisy, fotografie, přehled výsledků MČR mužů a žen na 120 stránkách

Objednávejte na eShopu ČSJu
Kolegium DANů vydalo novou verzi Zkušebního řádu a Protokolů pro zkoušky KYU

Zkušební řád KYU
Protokol o vykonání zkoušky KYU
Elektronická přihláška do klubu

Vstup do formuláře zde...

Partneři

  • Adidas
  • Alpine Pro
  • Steilmann
  • Finep
  • TepGastro
  • KINE-MAX Sport
  • iSPORT
  • TV COM
  • Web archiv
European Judo Union International Judo Federation
YouTube - Czech judo FaceBook - Czech judo
Novinky
RSS
Kalendář
Mistrovství světa juniorů 2017
19.10.2017

V chorvatském Zagrebu probíhá juniorské mistrovství světa, kterého se účastní čtveřice našich reprezentantů:
David Vopat (60 kg)
Věra Zemanová (57 kg)
Alice Matějčková (78 kg)
Markéta Paulusová (+78 kg)

David Vopat v prvním kole porazil krásně provedenou technikou seoi-nage Argentince Galvana, ve druhém ale podlehl Zerradovi z Belgie, který zpočátku utkání okontroval Davidův útok a vedení, přes Davidův závěrečný nápor, udržel.

Věra Zemanová sice byla v úvodním zápase proti soupeřce z Ázerbajdžádnu lepší, bohužel ale v řádné době nedokázala udržet vedení, o které přišla po kontrachvatu soupeřky. V nastaveném čase byla několikrát blízko rozhodnutí, nicméně soupeřka dokázala jeden z útoků okontrovat.  Zemanová se při této akci smolně zranila a její start na ME do 23 let je tak ukončen.


Rozlosování

Přebor ČR starších žáků a žákyň
19.10.2017

Rozpis zde...

Přihlášení starších žákyň do 18.10.2017 do 23:00 hodin zde...

Seznam přihlášených starších žákyň zde...

•    Pořadatel:        SKP Judo Jičín
•    Datum konání:        21.říjen 2017 – sobota
•    Místo konání:        Sportovní hala Jičín, Revoluční 86, Jičín
•    Ubytování:        Závazné objednávky zašlete do 15.10.2017 na adresu ředitele
soutěže

•    Startují:                
Starší žáci dle startovní listiny (na základě konečného pořadí v RRL) ročník 2003 – 2004.
Starší žákyně ročník 2003 – 2004.
Pro účast starších žákyň je nutné přihlášení do 18.10.2017 do 23:00 hodin zde…


Startovní listina dle váhy

Den otevřených dveří - SG Ostrava
18.10.2017

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových je střední školou, která umožní kvalitní studijní přípravu a současně i rozvoj sportovního talentu v judu.

Zájemce zveme na Den otevřených dveří, který se bude konat v úterý 7. listopadu od 16:00 hodin.

Více o SG na stránkách školy zde...


Informace o judu na SG zde...

Smuteční oznámení
16.10.2017

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že dne 11.10.2017 zemřel čestný člen Českého svazu Juda, pan Miroslav VIČAR ve věku nedožitých 81 let.

Pan Miroslav VIČAR:
•    Byl čelným představitelem juda v Brně, dlouholetým předsedou klubu JUDO SK KP Brno a od roku 2011 byl jmenován čestným předsedou tohoto klubu.
•    Byl nositelem stupně VI. DAN, trenérem, rozhodčím i zkušebním komisařem I.třídy.
•    Pracoval dlouhá léta v komisi JIU-JITSU  při ČSJu.
•    Aktivně se podílel na tvorbě zkušebních řádů pro judo i pro jiu-jitsu.
•    Do posledních chvil se aktivně podílel na činnosti klubu JUDO SK KP Brno
a organizoval kurzy sebeobrany pro seniory.

ČEST JEHO PAMÁTCE

Poslední rozloučení bude ve čtvrtek 19.10.2017 ve 14 hodin v obřadní síni krematoria města Brna, Jihlavská ulice č.1FPD Interliga 2017 - Finále
14.10.2017

Konečné pořadí:

1. USK Praha (CZE)
2. KS AZS AWF Katowice (POL)
3. MŠK Vranov nad Topľou (SVK)
4. Sokol Praha Vršovice (CZE)
5. Dukla B. Bystrica (SVK)Den otevřených dveří - SG Pardubice
02.10.2017

Sportovní gymnázium Pardubice zve zájemce na Den otevřených dveří ve čtvrtek 23.11.2017 od 15:00 hodin. Jedná se o všeobecné středoškolské studium se zaměřením na sportovní přípravu judo.
Diplomovaným trenérem juda je Mgr. Martin Šaroch +420 775 110 772 (martinsaroch4@gmail.com)
     Školu lze navštívit ve dnech otevřených dveří nebo po telefonické dohodě domluvit individuální návštěvu, kde se dozvíte více informací. Můžete si také dohodnout schůzku přímo s trenérem, jak na závodech, telefonicky nebo elektronickou formou. Termín odevzdání přihlášek je už do 30.11.2017

Sportovní gymnázium, Pardubice,
Dašická 268, Pardubice 530 03
Více informací na www.sgpce.cz nebo u Mgr. Libora Kubrychta, zást. ředitele pro sport, +420 603 144 427Mistrovství světa veteránů 2017
01.10.2017

Na veteránském mistrovství světa získali naši zástupci 2 zlaté, 2 stříbrné a 5 bronzových medailí.
Mistry světa se v kategorii F3 -78 stali Lenka Königová a v kategrii M7 -73 kg Bohumŕr Šaršoun.
Vícemistry světa se v kategorii M9 +100 kg stal Milan Vágner a v kategorii F3 63kg Michaela Rupp..
Bronzové medaile získlali Jaroslav Linhart (M6 -81 kg),  Jaroslav Banszel (M6 -90 kg),  Miloslav Matoušek (M8 -60 kg), Jaroslav Zeman (M9 -81 kg) a Ivana Králíková (F4, +78kg).
GRATULUJEME!.


výsledky

Video - úvod do pravidel juda
21.09.2017

Připravili jsme pro Vás, rodiče judistů a další příznivce našeho sportu, krátké video, seznamující se základními pravidly našeho sportu.
Šíření do řad široké veřejnosti je vítáno!Páté místo mě trochu mrzí, svěřila se Věra Zemanová
19.09.2017

Přečtěte si ohlasy Věry Zemanové bezprostředně po jejím úspěchu na mistrovství Evropy juniorů. Vystoupení českých reprezentantů první den šampionátu v Mariboru hodnotí i trenér juniorské reprezentace Václav Sedmidubský a místopředseda svazu Petr Smolík.


Družstvo juniorek 7. na mistrovství Evropy
17.09.2017

Na evropském šampionátu dnes proběhly soutěže družstev.
Náš ženský tým ve složení Z. Janiczková, V. Zemanová, R. Zachová, M. Kulíková a A. Matějčková po výhře nad Rakouskem a prohrách s Ruskem a Tureckem obsadil 7. místo. Vzhledem k účasti 2 dorostenek a startu 3 závodnic ve vyšších váhových kategoriích lze toto vystoupení hodnotit jako úspěšné s velkým příslibem do budoucnosti.Věra Zemanová skončila na juniorském mistrovství Evropy pátá
15.09.2017

Na juniorském mistrovství Evropy, které se koná ve slovinském Mariboru, dosáhla v kategorii do 57 kg vynikajícího výsledku Věra Zemanová, když skončila na 5. místě.

Po dvou výhrách podlehla těsně ve čtvrfinále, pak ale zvítězila ve finále oprav a nastoupila v utkání o třetí místo. Bohužel se jí ale, stejně tak, jako vloni na dorostenecké Evropě, nepodařil poslední krok a zůstala těsně za medailí.

Vzhledem k tomu, že v juniorské kategorii bude soutěžit ještě další 2 roky, má "našlápnuto" k tomu, aby se velké medaile v budoucnu dočkala.

Gratulujeme!

Dalším našim zástupsům na šampionátu se již tolik nedařilo. V kategorii do 60 kg David Vopat doplatil na krutý los, který mu do druhého kola přisoudil pozdějšího vítěze. Tomáš Binhak nezvládl úvodní utkání. V kategorii do 78kg byla Alice Matějčková vyřazena ve 2. kole.

 


výsledky

Webový rozcestník - "Kam na judo?"
09.09.2017

Vážení přátelé juda!

Český svaz juda upozorňuje na webový rozcestník "Kam na  judo", který umožňuje najít zájemcům o náš sport klub v okolí svého bydliště.

Prosíme Vás o prezentaci webové stránky www.kamnajudo.cz

Děkujeme!


Webový rozcestník zde...

Petr Lacina hodnotí výkony našich v Budapešti
01.09.2017

S výkony našich na světovém šampionátu jsem spokojený. Přes neúčast naší největší naděje Lukáše Krpálka vyhráli naši reprezentanti 10 utkání, což je znatelné zlepšení oproti předchozím šampionátům.
Absolutorium zaslouží Pavel Petřikov, nasazení a projev se mi ale líbil u všech. Veliká škoda, že David Klammert nedotáhl slibně rozjeté osmifinále proti Margianimu, jeho účast ve finálovém bloku byla velice blízko. Stejně tak Ivan Petr nebyl od postupu do finálových bojů příliš daleko. Smůlu měl Jakub Ječmínek, kterému los přisoudil budoucího mistra světa již ve třetím kole.
Všichni naši, kteří mají olympijské ambice, si zde znatelně polepšili ve světovém žebříčku, na nejbližších turnajích světové série by měli být mezi nasazenými.
Doufám, že se naše zraněné opory L. Krpálek a J. Musil dají zdravotně brzy do pořádku a ještě letos nastoupí na některém turnaji Grand Slam nebo Grand Prix.David Klammert hodnotí svůj výkon v Budapešti
01.09.2017

V prvním utkání s Marchitanem jsem trochu cítil poraněná žebra, počkal jsem si ale na jeho chybu.
Proti Clergetovi jsem měl psychickou výhodu, protože jsem ho porazil ve Varšavě na Mistrovství Evropy družstev. Je to výborný judista a jediné, co jsem proti němu mohl udělat, bylo se s ním jít řezat do krve a na maximum. A to jsem udělal. K ničemu jsem ho nepustil, donutil jsem ho k chybě a odkontroval jsem. Do puntíku jsem splnil taktický plán, co jsme si dali s trenérem, a ukázalo se, že i světová dvojka jde porazit.
S Margianim jsem v rozhodujícím okamžiku cítil, že ho mohu na tělo hodit. Měli jsme tam dlouhou zteč. On mě ale odkontroval a přetáhl to na svou stranu.
Bylo to mé první mistrovství světa, užíval jsem si to od začátku. Dostat se takhle daleko a porazit světovou dvojku je skvělé. Bohužel to už dál nevyšlo. Ale je to další zkušenost a poučím se z chyb, které jsem udělal.David Klammert skončil v Budapešti na 9. místě
01.09.2017

Poslední z našich reprezentantů nastoupil na světovém šampionátu v  kategorii do 90 kg David Klammert.
V prvním kole měl volný los. Ve druhém kole hodil nebezpečného Marchitana z Emirátů krásným hodem na ippon. Ve třetím měl za soupeře Francouze Clergeta, kterého porazil na letošním mistrovství Evropy. Tento výsledek se mu podařilo zopakovat a přes Francouze, proti kterému rozhodl kontrachvatem oceněným waza-ari, se dostal do čtvrtého kola, kde nastoupil proti Margianimu z Gruzie. Nervy drásající vyrovnané utkání rozhodl pro sebe Margiani v samotném závěru  utkání, když okontroval Davidův pokus o uki-wazu a 15 sekund před koncem získal rozhodující waza-ari.
D. Klammert tak skončil na děleném 9. místě.Ivan Petr hodnotí své vystoupení v Budapešti
31.08.2017

Deváté místo je hezké, a když se řekne osmifinalista mistrovství světa, tak to zní hezky, ale stejně mě mrzí, že to nešlo dál. Převládá zklamání, protože chyběl kousek, abych byl ve čtvrtfinále.

Csoknyai mě tam jednou nachytal na svůj osobní chvat, který jsem z této strany nečekal. Pak už jsem to nedotáhl. V závěru už mi tuhla levá ruka a nemohl jsme se prosadit do úchopu. On si to pak již pohlídal.

Petr se ale děleným devátým místem postaral o druhý nejlepší český výsledek na šampionátu po páté příčce Pavla Petřikova a připsal si tak úctyhodných 320 bodů do světového žebříčku.Ivan Petr skončil v Budapešti 9.
31.08.2017

V kategorii do 81 kg se dnes na světovém šampionátu představil Ivan Petr.
V prvním kole měl volno, ve druhém proti exotickému soupeři z tichomořského Nauru sice nedotáhl první držení do konce a získal waza-ari, vzápětí ale hodil soupeře na ippon technikou sumi-gaeši.
Ve třetím kole zvládnul bitvu proti Coughlanovi z Austrálie, kterou rozhodl v poslední minutě opět technikou sumi-gaeši, kterou získal rozhodující waza-ari.
Ve čtvrtém kole ale podlehl domácímu Csoknyaiovi, který dosáhl waza-ari technikou seoi-nage.
Ivan Petr tak skončil na děleném 9. místě.J. Ježek: "Od září jdu na druhou stranu"
30.08.2017

Ve středu 30. srpna 2017 nastoupil na tatami na vrcholné mezinárodní akci naposledy. Na mistrovství světa v Budapešti se Jaromír Ježek rozloučil s aktivní činností porážkou už v prvním utkání. „Trefil to nádherně, mně ty nohy vyjely nahoru a bylo to,“ popsal klíčový moment duelu s Němcem Zinggem.
Třiadvacetiletý soupeř hodil Ježka po minutě a půl boje, když provedl brilantně techniku tani-otoši. „Pocity jsou smíšené, rozhodlo se to rychleji, než jsem čekal,“ pravil český judista krátce po vyřazení. „Hodnocení mistrovství světa je pro mě krátké, rychlé, výstižné.“
Během své bohaté kariéry získal Jaromír Ježek bronzové medaile na evropských šampionátech juniorů, kategorie do třiadvaceti let i mezi seniory, třetí skončil také na Světové univerziádě. Třikrát startoval na olympijských hrách, víc účastí v soutěžích pod pěti kruhy nezažil žádný český judista. Na mezinárodních turnajích se prosadil osmnáctkrát na stupně vítězů.
Od září jdu na druhou stranu, do jiné lajny,“ potvrdil svůj přechod do pozice trenéra. „Mám připravené stopky, takže si je pověsím na krk a kluci budou makat. Budu se jim snažit předat své zkušenosti, ne tedy tuhle z posledního mistrovství světa, ale za tu kariéru jsem něco nasbíral, takže jim rád budu radit od psychiky, techniky po fyzickou kondici, jak nejlépe dovedu.
Jako závodník si Jaromír Ježek vždy kladl vysoké cíle. Pořádné výzvy očekává i od své nové pozice. „Když si stoupnu na druhou stranu, tak bych samozřejmě chtěl vychovat olympijského vítěze, to je asi sen každého trenéra,“ prohlásil. „Potenciál tam myslím je, jenom je třeba ty hvězdičky vypilovat tak, aby proměnily svoje hodnoty a kvality do medailí. Jde o to se snažit a chtít.“Kategorie do 73 kg na mistrovství světa
30.08.2017

 Na mistrovství světa se dnes představili v kategorii do 73kg dva naši reprezentanti.
Jakub Ječmínek nejprve vyřadil Rasulova z Tádžikistánu, když vyrovnané utkání dospělo do Golden Score, které Jakub rozhodnul ve svůj prospěch krásnou technikou Goši-guruma.
"Cítil jsem, že Rasulovi postupně odcházejí síly, vystupňoval jsem tedy v prodloužení tlak a rozhodnul", hodnotil Jakub své první utkání.
V dalším kole ale neuhlídal Tai-otoši světové jedničky Japonce Hašimota a přes sympatický výkon tak pro něj šampionát skončil.
"Japonec má neuvěřitelně silný úchop. Přesto jsem si věřil, že bych ho mohl zaskočit a jednu chvíli jsem ho dostal i pod tlak. Škoda, že jsem na něj narazil tak brzy, formu jsem myslím měl dobrou".
Němec Zingg bohužel zaskočil Jaromíra Ježka hezky provedenou technikou Tani-otoši a vyřadil ho tak z dalších bojů.Rozhovor s Pavlem Petřikovem
30.08.2017


Rozhovor

Pavel Petřikov vybojoval na Mistrovství světa 5. místo
28.08.2017

Pavel Petřikov skončil na mistrovství světa na děleném pátém místě. V Budapešti podlehl v duelu o bronz bývalému mistru světa Boldbátarovi Ganbatovi z Mongolska. V semifinále předtím nestačil na světovou dvojku a dalšího bývalého šampiona Naohisu Takata z Japonska.
"Před turnajem bych páté místo bral, ale teď převládá pocit, že medaile byla blízko. Ocením ho asi až zpětně. Teď je to spíše smutné," litoval Petřikov v rozhovoru pro Radiožurnál. "Měl jsem tu ženu, sestru, kamarády, otce na lavičce. Škoda, že jsem se jim neodvděčil tou medailí. Musím se teď dát zdravotně dohromady a pak si promyslet, co s kariérou dál," dodal.
Jednatřicetiletý Petřikov je na osmém MS a nejlépe dosud dopadl v roce 2009, kdy skončil na děleném sedmém místě. Po osmi letech dokázal své maximum vylepšit, ale medaile mu těsně unikla. Cenný kov na MS dosud získali z českých reprezentantů jen Vladimír Kocman, Jiří Sosna, Lukáš Krpálek a Petřikovův otec a trenér Pavel Petřikov starší, který byl stříbrný v roce 1981. Za posledních 26 let ale zaznamenal na MS mezi muži lepší výsledek jen Krpálek v podobě dvou bronzů a zlata z roku 2014.Pavel Petřikov vybojoval na Mistrovství světa 5. místo
28.08.2017

V prvním kole Petřikov porazil Ukrajince Artěma Lesjuka na wazari v závěru. Ve druhém měl za soupeře favorizovaného Francisca Garrigose ze Španělska a dokázal ho zaskočit. Minutu a půl před koncem Petřikov světovou trojku zalomil na záda a hned se přestal prát s vidinou, že jde o ipon. Jenže rozhodčí ukázal jen wazari a duel nezastavil, čehož se Španěl pokusil využít a snažil se Petřikova udržet na zemi. Po přezkoumání videa ale sudí rozhodnutí změnili a udělili českému reprezentantovi ipon.
"Trefil jsem to na jednu ze svých osobních technik, kterou hodně piluju. Jsem rád, že mi to proti němu vyšlo, protože to byl určitě jeden z adeptů na medaili. To mě nakoplo do dalších bojů," řekl Petřikov Radiožurnálu.
V osmifinále se pak trápil se světovou pětapadesátkou Moritzem Plafkou z Německa. Dostal dva tresty, jenže po 40 vteřinách prodloužení dokázal bodovat wazari a mohutně slavil postup. Také ve čtvrtfinále musel do prodloužení, po minutě pak hodil Kazacha Gusmana Kyrgyzbajeva na ipon.
"Byl to hodně těžký zápas. V únoru jsem s ním prohrál v Paříži. Má šikovný úchop a je to proti němu fyzicky dost náročné," popsal Petřikov.
V semifinále ale nestačil na mistra světa z roku 2013 a bronzového medailistu z olympijských her v Riu de Janeiro. Takatovi minutu a půl před koncem vyšel útok, získal wazari a už postup ubránil.
Smolně pro Petřikova skončil i duel o bronz proti Gambatovi. Vyrovnaný souboj rozhodl soupeř 20 vteřin před koncem útokem na wazari. Petřikov už neměl čas na odpověď a prohrál i třetí vzájemný duel.
Jednu výhru si v turnaji připsal Pulkrábek, který zdolal Julia Molinu z Guatemaly. Ve druhém kole však ve druhé minutě prodloužení smolně podlehl Mansinhovi z Portugalska.  UPOZORNĚNÍ!
04.05.2017

Dovoluji si upozornit na poměrně časté nedodržování Soutěžního řádu nejen ze strany trenérů, ale i ze strany rozhodčích a sportovních ředitelů soutěží.
Jedná se o tolerování startů v kategorii mláďat (dívky a chlapci U9 a U11) bez roční sportovní přípravy.

Tyto věkové kategorie mohou startovat na soutěžích juda (definice soutěže je stanovena Soutěžním řádem) po roční přípravě. Roční přípravu vyjadřuje datum zavedení závodníka do Centrální evidence. Kontrola se provádí při vážení a kontrole dokladů startujících závodníků. Zpravidla jí provádějí rozhodčí, delegovaní na turnaj.
V případě, že rozhodčí nebo sportovní ředitel turnaje toleruje start závodníkům, kteří toto pravidlo nesplňují, porušují stávající směrnice a řády, za což mohou být disciplinárně potrestáni.

Druhou rovinou tohoto problému je právní odpovědnost, kterou v případě např. vážného zranění závodníka, nesplňujícího stanovenou podmínku roční přípravy, nese hlavní rozhodčí, odpovědný za práci rozhodčích při registraci, případně sportovní ředitel turnaje.

Podmínku roční přípravy v kategorii mláďat nelze chápat jako omezování účasti mláďat na soutěžích juda. Byla stanovena s ohledem na ochranu zdraví nejmladších závodníků.
Žádám trenéry, rodiče, rozhodčí a další činovníky podílející se na organizaci turnajů, aby toto ustanovení dodržovali!

                                             Roman Kalous
                                      Sportovní ředitel ČSJu  Lukáš Krpálek byl hostem ranního Radiožurnálu
20.12.2016

Pokud jste propásli předvánoční rozhovor s Lukášem Krpálkem, kterého vyzpovídala Lucie Výborná, nezoufejte.

Rozhovor si můžete přehrát z archivu Radiožurnálu


Stránka pořadu zde...

SEZNAMTE SE S ŠAMPIÓNEM
07.11.2016

Obsáhlý medailonek Lukáše Krpálka je k dispozici na stránkách EJU.


Medailonek

TMK nabízí:
08.02.2016

Do kolekce instruktážních materiálů ze seminářů, pořádaných Českým svazem juda přibylo DVD ze semináře korejského mistra Jeon Ki-young,

který se konal v prosinci loňského roku v Praze.

DVD si můžete objednat emailem na adrese josef.brozjudo@seznam.cz

 1.10
neděle
Mělnický pohár U9, M13 (uzavřená soutěž pro St.Č), U18

Mělník

5.10
čtvrtek
Krajský přebor starších žáků - Plzeňský kraj

Plzeň

7.10
sobota
Český pohár - Memoriál V.Prokeše - ml. a st. žactvo, dorost a senioři

Teplice

13.10
pátek
Pokus o turnaj

Všechovice

14.10
sobota
Turnaj v Táboře U13 a U15

Tábor

14.10
sobota
Velká cena Polné - Krajský kvalifikační turnaj pro U13 - mladší žáky na Přebor ČR 2017

Polná

14.10
sobota
Liberec-3.kolo Samurajské katany 14.10.2017

Liberec

14.10
sobota
Bodovaná soutěž mladších žáků a žákyň - U13

Teplice

14.10
sobota
FPD Interliga 2017 - Finále

Praha

14.10
sobota
Kralupy Cup U9, U11, M13 (uzavřená soutěž pro St.Č), W13

Kralupy nad Vltavou

14.10
sobota
Dorostenecká liga 2017 - Finálová skupina I. kolo

Brno

14.10
sobota
Dorostenecká liga 2017 - Sestupová skupina - dvojkolo

Hranice

15.10
neděle
Přebor České obce sokolské

Mohelnice

15.10
neděle
Kralupy Cup U15, U21, družstva mužů a žen

Kralupy nad Vltavou

21.10
sobota
Pohár severu - U9, U11, U13, U15

Rumburk

21.10
sobota
Přebor České republiky starších žáků a žákyň

Jičín

28.10
sobota
Turnaj mláďat, mladších žáků a žákyň

Jihlava

28.10
sobota
Velká cena města Prachatice žáci

Prachatice

28.10
sobota
VC Prachatice Mláďata

Prachatice

28.10
sobota
Nový Bor-III.Judo Talent Cup

Nový Bor

28.10
sobota
JUNIOR CUP 2017 - 12.ročník

Teplice

28.10
sobota
Mistrovství České republiky Masters

Praha

28.10
sobota
I. liga mužů - 2. kolo sestupové skupiny

Turnov

29.10
neděle
Mistrovství České republiky KATA

Praha - Vršovice