how to make a site

Extraliga 2019

Skupina A:

28.2.2019, Ostrava, zahájení v 19:00 hodin

1. Judoclub Baník Ostrava - Judoclub Liberec

2 : 3

1 : 4

Tabulka - Live Stream


13.3.2019, Praha, zahájení v 18:00 hodin

Sokol Praha Vršovice - SKKP Brno

2 : 3

3 : 2

Tabulka - Live Stream


Startují družstva:

Kliknutím na název si stáhnete soupisku družstva

Skupina A

  

Skupina B

Sokol Praha Vršovice   USK Praha
SKKP Brno   FCC SJ Litoměřice
1. JC Baník Ostrava   Judoklub Olomouc
Judoclub Liberec   SKP Judo Jičín

 

 

 

 

 

 


Extraliga 2018

Play Off:

1. TJ Sokol Praha Vršovice  - Mistr České republiky družstev mužů 2018         
2. Univerzitní sportovní klub Praha            
3. FCC SJ Litoměřice            
4. Judo SK Královo Pole Brno            
5. 1. Judo Club Baník Ostrava            
5. Judoklub Olomouc   


Pořadí v baráži:

1. SKP Judo Jičín    
2. Judoclub Liberec   

 


 

Pořadí po jarní části:

Skupina A

1. 1. JC Baník Ostrava - postupující do Play Off    
2. Judoklub Olomouc - postupující do Play Off    
3. SKP Judo Jičín - sestupující do Baráže


Skupina B

1. SKKP Brno - postupující do Play Off   
2. FCC SJ Litoměřice - postupující do Play Off    
3. Judoclub Liberec - sestupující do Baráže

 


Skupina A

 


FCC SJ Litoměřice - SKKP Brno

Litoměřice, 7.6.2018

 

Tabulka a utkání


SKKP Brno - Judoclub Liberec

Brno, 10.5.2018

 Tabulka a utkání


Judoclub Liberec - FCC SJ Litoměřice

 Liberec, 3.5.2018

Tabulka a utkání


Skupina B

  


SKP Judo Jičín - Judoklub Olomouc

Jičín, 23.6.2018

  

 Tabulka a utkání

 


Judoklub Olomouc - 1. JC Baník Ostrava

Olomouc, 4.5.2018

 

Tabulka a utkání


1. JC Baník Ostrava - SKP Judo Jičín

Ostrava, 13.5.2018

Tabulka a utkání - Video záznam



Startující kluby

Konečné pořadí 2017:

1. místo - USK Praha
2. místo - Sokol Praha Vršovice
3. místo - SKKP Brno
4. místo - Judoklub Olomouc
5. místo - 1. JC Baník Ostrava
6. místo - Judoclub Liberec


Bez klubů z Interligy:

1. místo - SKKP Brno
2. místo - Judoklub Olomouc
3. místo - 1. JC Baník Ostrava
4. místo - Judoclub Liberec
5. místo - FCC SJ Litoměřice
6. místo - SKP Judo Jičín


Skupina A – 1+4+5

SKKP Brno
Judoclub Liberec
FCC SJ Litoměřice


Pořadí utkání:
1. SKKP Brno - Judoclub Liberec
2. Judoclub Liberec - FCC SJ Litoměřice
3. FCC SJ Litoměřice - SKKP Brno

 


Skupina B – 2+3+6

Judoklub Olomouc
1. JC Baník Ostrava
SKP Judo Jičín

Pořadí utkání: 
1. Judoklub Olomouc - 1. JC Baník Ostrava
2. 1. JC Baník Ostrava - SKP Judo Jičín
3. SKP Judo Jičín - Judoklub Olomouc




© 2018 Český svaz Juda
Adresa

Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6

IČ: 00537560
DIČ: CZ00537560 

Kontakty

Email: czechjudo@czechjudo.cz 

Telefon: +420 233 355 280
Mobil: +420 605 233 341 
Fax: +420 257 214 265