how to make a site

MT


MT-2010-02-27_EJU_Praha_NorisCup
MT-2008-05-03_EJU_Teplice_U17_cadets
MT-2008-05-16_EJU_Teplice_U17_st_list
MT-2008-05-03_EJU_Teplice_U17_results
MT-2008-05-03_EJU_Teplice_U17_foto
MT-2008-05-03_EJU_Teplice_U17_foto2
MT-2008-05-03_EJU_Teplice_U17_foto3
MT-2008-05-03_EJU_Teplice_U17_foto1
MT-2008-05-03_EJU_Teplice_U17_foto4
MT-2008-08-02_EJU_Praha_U20
MT-2008-08-02_EJU_Praha_U20_st_list
MT-2008-05-24_EJU_Szczyrk_U17_foto
MT-2008-04-12_EJU_ME_Lisabon
MT-2008-11-13_EJU_ME_Praha_veterans
MT-2008-06-21_EJU_ME_Sarajevo_U17_foto_so
MT-2008-06-22_EJU_ME_Sarajevo_U17_foto_ne
MT-2008-08-02_EJU_Praha_U20_results
MT-2008-08-02_EJU_Praha_U20_foto
MT-2008-11-13_EJU_ME_Praha_veterans_accomm
MT-2008-11-13_EJU_ME_Praha_veterans_FAQ
MT-2008-11-13_EJU_ME_Praha_veterans_nominal
MT-2008-10-18_IJF_MS_Bangok_foto
MT-2008-10-18_IJF_MS_Bankog_kongres_foto
MT-2008-11-13_EJU_ME_Praha_veterans_foto_ne
MT-2008-11-13_EJU_ME_Praha_veterans_foto_pa
MT-2008-11-13_EJU_ME_Praha_veterans_foto_so
MT-2008-11-13_EJU_ME_Praha_veterans_foto_team
MT-2009-02-28_EJU_Praha_NorisCup_results/foto
MT-2009-01-12_CSJU_sportovec_roku_08
MT-2009-04-25_EJU_Teplice_U17
MT-2009-03-10_EJU_VT_Nymburk
MT-2009-04-25_EJU_Teplice_results
MT-2009-04-25_EJU_Teplice_foto
MT-2010-02-27_EJU_Praha_NorisCup_CZE
MT-2009-08-01_U20_Prague
MT-2008-03-10_EJU_TC_Nymburk_W
MT-2009-08-01_U20_Prague_foto
MT-2010-02-27_EJU_Praha_NorisCup_P_startovni_listina
MT-2010 EJU U17 Teplice
MT-2010 EJU U17 Teplice - startovní listina
MT-2010 EJU U17 Teplice - CZ Rozpis
MT-2010 EJU U17 Teplice - VT program
MT-2010 EC U17 Teplice
MT-2010-06-05_EJU WC Men_Madrid_(ESP)_foto
MT-2010 EC U17 Teplice - fotogalerie
2011 OTC Nymburk
2011 VT Nymburk
2012 - EJU Cadets Teplice
2012 - EJU Cadets Teplice - startovka
2011 - EJU Cadets Teplice - info pro ČR
WC2012 - Outlies
2012 - ME U23
2012 - EC Veterans
2012 - OH Londýn
2012 - OH Londýn - workshop olympioniků
2012 - EP Praha
2012 - EP Praha TC Nymburk
2012 - OH Londýn - tiskovka
Pokus
2013 - Neil ADAMS v Praze
2013 - OTC Nymburk
2013 - MM Madarska - veteráni
2013 - EJU Cadets Teplice
2013 - EJU Cadets Teplice - startovka
2013 - EJU Cadets Teplice - seznam ubytování
2013 - ME Seniori
2013 - EJU Juniors Liberec
2013 - MS Rio
2013 - MS Rio - Mc Donalds
2013 - Hirokata Okada
2014 - EOP
2014 - EOP startovka
2014 - ME Veteranu
2014 - ME seniors
2014 - EC Cadets Teplice
2014 - EC Cadets Teplice - Live Stream - Saturday
2014 - EC Cadets Teplice - Live Stream - Sunday
2014 - ME Veteranu - startovka
2014 - EC Juniors - Live Stream - Saturday
2014 - EC Juniors - Live Stream - Sunday
2014 - MS Chelyabinsk
2016 - EO Praha
2015 - EJU OTC Nymburk
2016 - EC Cadets Teplice
2016 - EC Cadets Teplice LS1 5
2016 - EC Cadets Teplice LS1 4
2016 - EC Cadets Teplice LS1 3
2016 - EC Cadets Teplice LS1 2
2016 - EC Cadets Teplice LS1 1
2016 - EC Cadets Teplice LS2 5
2016 - EC Cadets Teplice LS2 4
2016 - EC Cadets Teplice LS2 3
2016 - EC Cadets Teplice LS2 2
2016 - EC Cadets Teplice LS2 1
2017 - EC Cadets
2018 - EO Praha

EJU TOURNAMENT CADETS U17 BOYS/GIRLS

24 – 25 APRIL 2010 TEPLICE, CZECH REPUBLIC


EP a VT EJU - Informace pro účastníky z ČR

 

Ubytování:              

Hotel Panorama, Pod Doubravkou,  415 01 Teplice.

         

Úhrada:

V hotovosti na místě. Účast na náklady SCM, SG, klubů, případně vlastní.

 

Informace:            

ČSJu :  233 355 280  e-mail:  sejudo@cstv.cz   a Václav Prokeš (níže). 

 

Objednávky:          

Závazné objednávky jak na MT tak i na VT adresujte:  p. Prokeš Václav tel. 777161316, e-mail: vaclavprokes@seznam.cz  do 19.4.2010                 kopie:  zbynekrubas@seznam.cz

 

Formulář Rezervace obdržely kluby. Na vyžádání zašle CSJu.

 

Nominace MT:        

Viz startovní listina na stránkách ČSJu

 

Upozornění:          

Všichni trenéři musí potvrdit účast svých svěřenců trenérovi RD dorostu, bez potvrzení účasti nebude závodník zařazen do losování !!

 

Program VT:        

Nová sportovní hala,  Na stínadlech 3280,  415 01 Teplice

Zahájení Po 26.4. od 09:30 hod. 

Randori 2x denně, rozvrh tréninků bude znám při akreditaci na MT. 

       

Nominace VT:                      

Prosím trenéry o nahlášení počtu a jmen závodníků v co nejkratším termínu. Členové širšího kádru RD mají účast povinnou!!! Kopie přihlášek závodníků na kemp posílejte i trenéru RD na zbynekrubas@seznam.cz

 

Povinná účast:                      

Jurka Jakub                    

Krčálová Tereza              

Habán Jakub                   

Havlíčková Markéta

Šmehlík František             

Vydrová Michaela

Petr Jiří

Moravcová Andrea

Řeháček Dominik             

Holčáková Marie

Klammert David

Ivanka Ivan

Bobuski Jakub

Staněk Jan      

Pravda Jan

 

Poznámka:            

Předpokládá se, že VT se zúčastní všichni zařazení na startovní listině a další vybraní dorostenci. Junioři dle určení trenéra RD jun.  Konečná nominace na VT je ponechána na jednotlivých trenérech SCM, klubů, Sokola, atd.

 

 

Zbyněk Rubáš, trenér RD dorostu,   Mobil: 602 969 177   

Dne 8.dubna 2010

 




© 2018 Český svaz Juda
Adresa

Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6

IČ: 00537560
DIČ: CZ00537560 

Kontakty

Email: czechjudo@czechjudo.cz 

Telefon: +420 233 355 280
Mobil: +420 605 233 341 
Fax: +420 257 214 265