how to make a site

Přehled výsledků v hlavních soutěžích r. 2009 


MUŽI

 

Mistrovství světa 2009

 

                              7 m.      PETŘÍKOV Pavel ( -60 kg)

                              9.m.      DUBSKÝ David (-66 kg)

                              17.m.    JEŽEK Jaromír (-81 kg)

                              0.m.      KRPÁLEK Lukáš (-100 kg)

 

Mistrovství Evropy 2009

 

                              9.m.      PETŘÍKOV Pavel (-60 kg)

 

Mistrovství Evropy do 23 let 2009

                             

                              0.m.      STALMACHER Jaroslav (-66 kg)

                              0.m.      MUSIL Jaromír (-73 kg)

                              0.m.      KOPECKÝ Josef (-81 kg)

 

Světové poháry 2009

 

                                          PETŘÍKOV Pavel (-60 kg)

-       1. místo WC Rumunsko

-       1. místo WC Estonsko

                                          DUBSKÝ David (-66 kg)

-       3. místo WC Estonsko

ŠVEC Libor (-81 kg)

-       3. místo WC Samoa

                                          KRPÁLEK Lukáš (-100 kg)

-       1. místo WC Rumunsko

-       3. místo WC Korea

-       3. místo GS Japonsko

 

Světová univerziáda 2009

 

                              3.m.     DUBSKÝ David (-66 kg)

                              3.m.     JEŽEK Jaromír (-81 kg)

 

Mistři ČR 2009

 

do 60 kg           PETŘÍKOV Pavel (PSK Hradec Králové)

do 66 kg           STALMACHER Jaroslav (SJ Litoměřice)

do 73 kg           VANĚK Jiří (USK Praha)

do 81 kg           MUSIL Jaromír (TJ Sokol Praha Vršovice)

do 90 kg           HORÁK Michal (USK Praha)

do 100 kg         KRPÁLEK Lukáš  (USK Praha)

nad 100 kg       KOBZA Tomáš ( USK Praha )

 

 

 

 ŽENY

 

Mistrovství světa 2009

 

                              0.m.      EIGLOVÁ  Alena  (-78 kg)

 

Mistrovství Evropy do 23 let 2009

 

                              3.m.     CHYTRÁ  Lucie  (-52 kg)  

 

Světové poháry 2009

 

                                         CHYTRÁ  Lucie  (-52 kg)

-       3. místo SP Mongolsko

 

Mistři ČR 2009

 

do 48 kg           -

do 52 kg           CHYTRÁ Lucie (JC Štola Praha)

do 57 kg           PATOČKOVÁ Tereza (TJ Sokol Praha Vršovice)

do 63 kg           KODEŠOVÁ Hana  (SJ Litoměřice)

do 70 kg           BLÁHOVÁ Iveta (TJ Sokol Mohelnice)

do 78 kg           EIGLOVÁ Alena ( PSK Hradec Králové )

nad 78 kg         MAREŠOVÁ Nikola (TJ VTŽ Chomutov)

 

 

JUNIOŘI

 

Mistrovství světa 2009

 

                              1.m.     KRPÁLEK Lukáš (do 100 kg)

                              7. m.     JURAČKA Alexandr (do 90 kg)

                              0.m.      TOMÁNEK  Michal (do 55 kg)

                              0.m.      VANÍČEK Tomáš (do 60 kg)

                              0.m.      DĚDEČEK Jakub (do 66 kg)

 

 

Mistrovství Evropy 2009

 

                              2.m.     KRPÁLEK Lukáš (-100 kg)

                              5.m.      JURAČKA Alexandr (-90 kg)

 

EJU Top Juniors 2009

 

                                          TOMÁNEK  Michal (do 55 kg)

-       3. místo Praha

                                          JURAČKA Alexandr (-90 kg)

-       2. místo Polsko

-       2. místo Praha

                                          KRPÁLEK Lukáš (-100 kg)

-       1. místo Maďarsko

 

Mistři ČR 2009

 

do 55 kg           TOMÁNEK Michal (USK Praha )

do 60 kg           VANÍČEK Michal (SKP Judo Jičín)

do 66 kg           KIČMER  Ondřej (TJ Baník Karviná)

do 73 kg           HANZEL Martin (TJ Baník Karviná)

do 81 kg           KNÁPEK Tomáš (TJ Sokol Žďár n. S.)

do 90 kg           JUREČKA Alexandr (JC Havířov)

do 100 kg         KRPÁLEK Lukáš (SK Judo Jihlava)

nad 100 kg       PRÁT Eduard (TJ Slovan Hodonín)

 

 

 

JUNIORKY

 

Mistrovství světa 2009

 

                              9.m.      PATOČKOVÁ Tereza (-57 kg)

                             

EJU Top Juniors 2009

 

                                          PATOČKOVÁ Tereza (-57 kg)

-       3. místo Praha

                                          BLÁHOVÁ Iveta (-70 kg)

-       3. místo Praha

                                         

 

Mistři ČR 2009

 

do 48 kg           STECOVÁ Marie (JK Jablonec n. N.)

do 52 kg           NEUŽILOVÁ Monika (TJ Sokol Praha Vršovice)

do 57 kg           PATOČKOVÁ Tereza (TJ Sokol Praha Vršovice)

do 63 kg           KUBÍKOVÁ Leona  (SK UP Olomouc)

do 70 kg           BLÁHOVÁ Iveta (TJ Sokol Mohelnice)

do 78 kg           KORDÍKOVÁ Iveta (JC Liberec)

nad 78 kg         MAREŠOVÁ Nikola (TJ VTŽ Chomutov)

 

 

KADETI

 

Mistrovství světa 2009

 

                              0.m.      PULKRÁBEK David (-55 kg)

                              0.m.      HOLČÁK Lubomír (-66 kg)

                             

Mistrovství Evropy 2009

 

                              2.m.      PULKRÁBEK  David (-50 kg)

                              7.m.      HOLČÁK Lubomír (-66 kg)

                              0.m.      RÁKOSNÍK Tomáš (-73 kg)

 

EYOF 2009

 

                              7.m.      PULKRÁBEK David (-50 kg)

                              0.m.      HOLČÁK Lubomír (-66 kg)

                              0.m.      GALDUN Matěj (-73 kg)

                              0.m.      STEFANIDIS Jiří (-81 kg)

 

 

EJU Top Cadets 2009

 

                                          PULKRÁBEK  David (-50 kg)

-       1. místo Chorvatsko

                                          HOLČÁK Lubomír (-66 kg)

-       2. místo Chorvatsko

                                          GALDUN Matěj (-73 kg)

-       2. místo Teplice

 

Mistři ČR 2009

 

do 46 kg           ŠTROP Daniel (Kaučuk Kralupy)

do 50 kg           HOZÁK David (SJ Litoměřice)

do 55 kg           PULKRÁBEK David (TJ Sokol Žďár n. S.)

do 60 kg           HABÁN Jakub (JC Plzeň)

do 66 kg           PETR Jiří (Judo SKKP Brno)

do 73 kg           RÁKOSNÍK Tomáš (USK Praha)

do 81 kg           BOBUSKI Jakub  (USK Praha)

do 90 kg           KOCEV Sergio  (USK  Praha)

nad 90 kg         PRAVDA Jan  (1. JC Baník Ostrava)

 

 

KADETKY

 

Mistrovství Evropy 2009

 

                              0.m.      KUBÍKOVÁ Leona (-63 kg)

 

EYOF 2009

 

                              0.m.      MARINKOVÁ Lucie (-52 kg)

                              0.m.      KUBÍKOVÁ Leona (-63 kg)

 

 

EJU Top Cadets 2009

 

                                          KUBÍKOVÁ Leona (-63 kg)

-       3. místo Rusko

-       3. místo Teplice

                                         

(Pozn.: Výsledky Anny Gutsu v soutěžích kadetek nejsou uváděny, protože startovala za Ukrajinu)

 

 

Mistři ČR 2009

 

Do 44 kg          Bučková Veronika DDM (JK Chlumec n. Cidlinou)

Do 48 kg          Holčáková Marie (Femax Hranice)

do 52 kg           Gutsu Anna SKP (Judo Jičín)

do 57 kg           Márinková Lucie (JK Jablonec n. Nisou)

do 63 kg           Lipková Jana (JC Železo Hranice)

do 70 kg           KUBÍKOVÁ Leona (SK UP Olomouc)

nad 70 kg         MALÁ Kateřina (Sokol Dačice - Centropen)

 

 

 

 

Sestavili:    M. Vachun,   Pavel Volek

 




© 2018 Český svaz Juda
Adresa

Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6

IČ: 00537560
DIČ: CZ00537560 

Kontakty

Email: czechjudo@czechjudo.cz 

Telefon: +420 233 355 280
Mobil: +420 605 233 341 
Fax: +420 257 214 265