how to make a site

Tréninkový sraz  RD Dorostu

Litoměřice   24.-27.2.2015


 Sraz  účastníků:

úterý 24.2.2015  v 17 hodin  Kalich Arena, Zahradnická ul., Litoměřice

 

Ukončení  TS:

pátek 27.2.2015  obědem

 

Stravování:

zajištěna plná penze  v areálu  zimního stadionu

 

Cena TS:

1 350,- Kč na osobu (450,-/1 den)  - hradí SCM popř. kluby

 

Program:

 Úterý   - trénink   17,30 – 19,00                  19,30   večeře

 Středa –  9,00 – motorické testy                  12,00   oběd

             - trénink   15,30 – 17,30                  18,00  večeře              19,00 rehabilitace

 Čtvrtek  - trénink  9,30 – 11,30                   12,00   oběd

                - trénink 15,30 – 17,30                 18,00  večeře

 Pátek      - trénink  9,30 – 11,30                  12,00   oběd

 

Poznámka:

na TS proběhne seznámení  s harmonogramem RDD na rok 2015

nominace  na  EP ESP,  MT GER,  EP  CZE

 

Trenéři potvrdí  účast  (případně omluvu) všech nominovaných závodníků!

E-mail: cervin.v@seznam.cz  , tel.: 725625280

Trenérské  zabezpečení akce: 

Václav Červín, Jaroslav Švec

David  Lorenc, Libor Štěpánek


Seznam pozvaných účastníků:

48           Zachová  Renata         2000      SK Kaplice

52           Beranová  Denisa        1999      SJ Litoměřice

52           Řeháková  Zuzana       1998      SK KP Brno

52           Janiczková  Zuzana      2000      Třinec

57           Chwastarzová  Alena   1998      1.JC Baník Ostrava

57           Zemanová  Věra          1999      PRO Sport Teplice

57           Eliášová  Zuzana        2000      Sp. Hulín

63           Polášková  Kristýna    1999      1.JC Baník Ostrava

63           Martínková  Adéla        2000      1.JC Baník Ostrava

63           Zlámalová  Petra         1999      KJUS Hranice

70           Hájková  Petra            1998      SJ Litoměřice

+70        Paulusová  Markéta     1998      Týn nad Vltavou                                          

50           Binhak  Tomáš          1998      JC Liberec

50           Šatánek  David          1999      Železo Hranice

50           Zach Petr                  2000      SK Kaplice

55           Kratochvíl  Lukáš       2000      SK KP Brno

55           Vopat  David             1998      VTŽ Chomutov

60           Svoboda  Ondřej       1999      SK Kaplice

60           Klíma  Matěj            1999      Příbram

60           Hegedus  Jan          1998      PRO Sport Teplice

66           Vydra  Daniel          1998      Sp. Hulín

66           Bydžovský  Adam   1999      Sokol Žižkov II

73           Švec  Pavel            1999      SK KP Brno

73           Houska  Jan           1999      SK Kaplice

73           Meško  Mikuláš      2000      USK Praha

81           Pustějovský  Tomáš  1999      1.JC Baník Ostrava

90           Rejchrt  Matyáš     1998      USK Praha

90           Kůrka  Tomáš        1998      Sokol Žižkov II

90           Ježek  Roman       1999      SK KP Brno

90           Raška  Michal       1999      1.JC Baník Ostrava





© 2018 Český svaz Juda
Adresa

Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6

IČ: 00537560
DIČ: CZ00537560 

Kontakty

Email: czechjudo@czechjudo.cz 

Telefon: +420 233 355 280
Mobil: +420 605 233 341 
Fax: +420 257 214 265