how to make a site

Logo MCR veteranu 2010.jpg
OPEN 

11.září 2010, Teplice


Tabulky ke stažení - všechny kategorie (*.pdf)                                           Výsledková listina (*.pdf)

  Kategorie: M3 Váha: -90 kg  
       
1. Burda Milan Slovakia Team SVK
2. Balvan Brano Slovakia Team SVK
3. Mikeš Miloslav SKP Písek CZE
       
  Kategorie: M2 Váha: -73 kg  
       
1. Voráček David TJ Tatran Prachatice CZE
2. Gába Petr TJ SLAVIA Kroměříž CZE
3. Pajkrt Karel TJ SLAVOJ SEVEROTUK o.s. Ústí CZE
       
  Kategorie: F2 Váha: -78 kg  
       
1. Königová Lenka Judo Děčín CZE
2. Auterská Petra Sokol Praha Vršovice CZE
       
  Kategorie: F2 Váha: + 78 kg  
       
1. Navrátilová Renata Klub juda a účelové sebeobrany Hranice CZE
2. Bublíková Marie JUDOCLUB Sušice o.s. CZE
       
  Kategorie: F2 Váha: 70  
       
1. Jiroušová Olina SKP Judo Nový Bydžov CZE
2. Králíková Ivana TJ Sokol Dědice CZE
       
       
  Kategorie: F2 Váha: -52 kg  
       
1. Záhořová Jaroslava SK JUDO Poběžovice CZE
2. Čepelíková Jana Judo Děčín CZE
3. Votrubová Iva Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
       
  Kategorie: M6 Váha: -81 kg  
       
1. Handl Karl Judo Raika Krems AUT
2. Haser Edgart Germany Team GER
3. Musil Tomáš Sokol Žižkov II CZE
       
  Kategorie: M6 Váha: -90 kg  
       
1. Pálka Jiří Judo SK Královo Pole Brno o.s. CZE
2. Bezpalec Josef SKP Karlovy Vary CZE
3. Machata Jiří Vyhlídka Ústí nad Labem CZE
       
  Kategorie: M7 Váha: -81 kg  
       
1. Zeman Jaroslav Sokol Vršovice Praha CZE
2. Černota Jiří  1. JUDO CLUB Baník Ostrava CZE
3. Veselý Leoš Judo SK Královo Pole Brno o.s. CZE
       
  Kategorie: M7 Váha: -73 kg  
       
1. Semecký Jiří Sokol Vršovice Praha CZE
2. Morštejn Václav Sokol Žižkov II CZE
3. Chudik Peter Judo Raika Krems AUT
       
  Kategorie: M5 Váha: +100 kg  
       
1. Branšovský Jaroslav SKP Písek CZE
2. Vlček Zdeněk JC Plzeň CZE
3. Müller Miroslav Vyhlídka Ústí nad Labem CZE
       
  Kategorie: M7 Váha: +100 kg  
       
1. Vojkůvka Karel Judo SK Královo Pole Brno o.s. CZE
2. Vágner Milan Sokol Vršovice Praha CZE
       
  Kategorie: M5 Váha: -81 kg  
       
1. Král Jiří SKP Zlín CZE
2. Altmann Christian DS Pirna GER
3. Siegl Lutz DS Pirna GER
       
  Kategorie: M5 Váha: - 100 kg  
       
1. Zázvorka Jan Vyhlídka Ústí nad Labem CZE
2. Včeliš Luděk Auto Škoda Mladá Boleslav CZE
       
  Kategorie: M6 Váha: -73 kg  
       
1. Šaršoun Bohumír Sokol Žižkov II CZE
2. Grassinger Zdeněk Sokol Vršovice Praha CZE
3. Aladar Dani SKP Karlovy Vary CZE
       
  Kategorie: M4 Váha: - 100 kg  
       
1. Kousal Luboš TJ SLAVOJ POLNÁ CZE
2. Czentye Sandor - HUN
       
  Kategorie: M4 Váha: -90 kg  
       
1. Banszel Jaroslav Sokol Vršovice Praha CZE
2. Brunovský Roman Slovakia Team SVK
3. Kříž Pavel Vyhlídka Ústí nad Labem CZE
       
  Kategorie: M4 Váha: -73 kg  
       
1. Bednář Pavel Judo SK Královo Pole Brno o.s. CZE
2. Koecher Heiko Club JSV Werdau GER
3. Machač Pavel Vyhlídka Ústí nad Labem CZE
       
  Kategorie: M4 Váha: -60 kg  
       
1. Dvořák Zbyněk TJ Sokol Dědice CZE
2. Matoušek Miloslav Sokol Vršovice Praha CZE
       
  Kategorie: M4 Váha: -81 kg  
       
1. Šedaj Radek Judo SK Královo Pole Brno o.s. CZE
2. Slažanský Tibor Judoklub Liberec CZE
3. Paleček Pavel TJ Kralupy o.s. CZE
       
  Kategorie: M3 Váha: - 81 kg  
       
1. Paclík Zdeněk Sport JUDO Litoměřice o.s. CZE
2. Novotný Milan Sokol Vršovice Praha CZE
       
  Kategorie: M2 Váha: +100 kg  
       
1. Baykalov Vitatij Judo SK Královo Pole Brno o.s. CZE
2. Šabacký Pavel TJ Sokol Dědice CZE
3. Comorek Martin VSK Technika Brno CZE
       
  Kategorie: M2 Váha: -100 kg  
       
1. Slabý Martin Slovakia Team SVK
2. Sekáč Silvestr TJ Tatran Prachatice CZE
3. Černohorský Otto Judo Děčín CZE
       
  Kategorie: M2 Váha: - 90 kg  
       
1. Kaulfus Zdeněk Vyhlídka Ústí nad Labem CZE
2. Halva Jiří Judo SK Královo Pole Brno o.s. CZE
3. Pintera René Orel Jednota Žďár nad Sázavou CZE
       
  Kategorie: M2 Váha: 81  
       
1. Pachta Tomáš Judo Děčín CZE
2. Mazal Zdeněk TJ Sokol Dědice CZE
       
  Kategorie: M1 Váha: 81  
       
1. Tomko Ivan Sport JUDO Litoměřice o.s. CZE
2. Hejplík Petr JUDOCLUB Sušice o.s. CZE
       
  Kategorie: M1 Váha: -66 kg  
       
1. Štefanik Petr Judo SK Královo Pole Brno o.s. CZE
2. Neuman Petr Vyhlídka Ústí nad Labem CZE
3. Stránský Jakub GSC Galway IRL





© 2018 Český svaz Juda
Adresa

Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6

IČ: 00537560
DIČ: CZ00537560 

Kontakty

Email: czechjudo@czechjudo.cz 

Telefon: +420 233 355 280
Mobil: +420 605 233 341 
Fax: +420 257 214 265