Český svaz Juda

Zimní turnaj mládeže

Termín konání:
3.2.2018 09:00:00 - 3.2.2018

Typ události:
Žáci

Místo:
Teplice (Ústecký kraj)

Kontakty:
Otruba Vladimír, 731155527,

Popis:

Soutěž:            Zimní turnaj mládeže

Pořadatel:        Judo Stadion Teplice

Místo konání:   Tělocvična ZŠ Edisonova 1732/2,  415 01 Teplice

Kategorie:        U9    Mláďata   ročník  2010 - 2011

                       U11  Mláďata   ročník  2008 - 2009

Přihlášky:        On line do 02.02.2018  na adrese:  www.judoteplice.cz

Vážení:            9.00 - 10.00 hod.

                       Na soutěži bude kontrolovaná minimální roční příprava

                       - viz. datum registrace na Evidenční kartě

Rozpis  zde ...


Kalendář


Seznam událostí:
03.05 - 03.05.2018
Extraliga mužů: JC Liberec - SJ Litoměřice

04.05 - 04.05.2018
Extraliga mužů: JK Olomouc - 1. JC Baník Ostrava

05.05 - 05.05.2018
VC Hulína

05.05 - 05.05.2018
2.kolo bodovací soutěže mladšího žactva - Uzavřená soutěž

10.05 - 10.05.2018
Extraliga mužů: SKKP Brno - JC Liberec

12.05 - 12.05.2018
MVC Ostravy

12.05 - 12.05.2018
Velká cena Kroměříže

12.05 - 12.05.2018
VC Kroměříže

12.05 - 12.05.2018
KP ml.ž. Zlínský kraj

12.05 - 12.05.2018
Memoriál H. Tauda

12.05 - 12.05.2018
!!! Pohár juda Příbram U11, U13, U15

12.05 - 12.05.2018
Mistrovství ČR družstev žen, dorostenek, starších žáků a žákyň

13.05 - 13.05.2018
Jablonec n.N._2.k.Samurajské katany-U9, U11, U13, U15

13.05 - 13.05.2018
Extraliga mužů: 1. JC Baník Ostrava - SKP Judo Jičín

19.05 - 19.05.2018
VC Prachatice

19.05 - 19.05.2018
Interliga 2018 - I. kolo - Banská Bystrica, SVK

19.05 - 19.05.2018
Judo Talent 2018

19.05 - 19.05.2018
K.Vary VC - Memoriál Antonína Juštíka U9; U 11; U 13; U 15

19.05 - 19.05.2018
Nový Bor-Jigoro Kano cup 2018-1.kolo kategorie:U9,U11,U13,U15

19.05 - 19.05.2018
Soutěž mužů a žen bez rozdílů vah v NEWAZA o „Krále zemařů"

19.05 - 19.05.2018
VC Blanska

19.05 - 19.05.2018
Broumov - Memoriál S. Frödeho - U9, U11, U13 a U15

19.05 - 19.05.2018
Jesenice - Jesenický pohár

19.05 - 19.05.2018
Pražský pohár - turnaj pro žactvo a dorost

19.05 - 19.05.2018
Pohár osvobození - polabská liga 3.kolo - U9, U11, U13. U15

26.05 - 26.05.2018
VC Zdeňka Ludvíka - U9, U11, U13, U15

26.05 - 26.05.2018
Turnov-6.ročník Poháru Českého ráje - U9, U11, U13

26.05 - 26.05.2018
VC Dačice

26.05 - 27.05.2018
VC Pardubice - U9, U11, U13, U15, U18

26.05 - 26.05.2018
ŠKOENERGO CUP U9, U11, U13. U15, U18

Legenda:
MTA
Junioři
Veteráni
Dorost
Senioři
Žáci a žákyně
MS, ME
Více kategorií
Žáci
žákyně
Rozhodčí