Český svaz Juda

Brno - Český pohár družstev žactva

Termín konání:
25.5.2013 00:00:00 - 25.5.2013

Typ události:
Žáci

Místo:
Brno (Jihomoravský kraj)

Kontakty:
Roman Kalous, kalous@czechjudo.cz

Popis:

Rozpis ke stažení zde...

ČESKÝ POHÁR DRUŽSTEV STARŠÍHO ŽACTVA 2013
–    Soutěž krajských družstev
•    Pořadatel:        
                   SKKP Brno
•    Datum konání:        
                   25. květen 2013 - sobota
•    Místo konání:         
                   Městská sportovní hala Brno,  Vodova 108, Brno
•    Ředitel soutěže:    
                     RNDr.Jiří Pálka           
                     Mobil: + 420  602 541 557   e-mail:  palka@icp-brno.cz
•    Přihlášky:        
                    STK ČSJu, emailem na adresu kalous@czechjudo.cz do 3.5.2013
•    Ubytování:         
                    ubytování v hotelu panská lícha www.panskalicha.cz Toto je možno rezervovat za cenu 350 Kč do 17.5.2013 na mail svicko1@seznam.cz ČSJu
•    Informace:        
                        Na adrese ředitele soutěže nebo SŘ ČSJu

 Technická ustanovení
•    Časový pořad:            
Sobota 25.5.2013
    8:00 – 9:30 - prezentace, vážení
    9:30 - 10:00 – losování
    10:00 - zahájení soutěže

•    Startují:                
Starší žáci a žákyně narození v roce 1999 - 2000


•    Hm. Kategorie:
Starší žáci     -46, -50, -55, -60, -73 kg
Starší žákyně     - 48, -52, -57, -63 kg


Kalendář


Seznam událostí:
01.04 - 03.04.2016
Školení a seminář rozhodčích ČSJu - Žďár n. Sázavou

02.04 - 02.04.2016
Týn nad Vltavou -TYNCUP

02.04 - 02.04.2016
Tvrdonice - Pohár osvobození Tvrdonic

02.04 - 02.04.2016
Brno - 2.kolo družstev mužů JUDO 2016 - Moravská liga

02.04 - 02.04.2016
Nový Bydžov - Regionální pohár žactvo - 1. kolo - uzavřená soutěž

02.04 - 02.04.2016
Kolín - KM Stř. Čech - U11, U15 (j+d), U21 - uzavřená soutěž

02.04 - 02.04.2016
Neratovice - Otevřený mezioddílový závod U9, U11, U13, U15

02.04 - 02.04.2016
Kolín KM Stř. Čech - muži - otevřená soutěž

03.04 - 03.04.2016
Žďár nad Sázavou - Turnaj judo (2. turnaj série Poháru Vysočiny 2016)

09.04 - 09.04.2016
Dačice - XXXVIII. ročník VC Dačic

09.04 - 09.04.2016
Jičín - Samurajská katana 2016 1. kolo

09.04 - 09.04.2016
Děčín - Děčínská Kotva

09.04 - 09.04.2016
Ml. Boleslav - KM Stř. Čech - U9, U13, U18 (j+d), muži (j+d) a ženy (j+d)- uzavřená soutěž

16.04 - 16.04.2016
ČESKÁ LÍPA -POHÁR MĚSTA U15, U13, U11, U9

16.04 - 16.04.2016
Broumov - Memorial Sv. Frödeho U9, U11, U13 a U15

16.04 - 17.04.2016
European Cup Cadets - Teplice

23.04 - 23.04.2016
Prostějov - Velká cena Zdeňka Ludvíka

23.04 - 23.04.2016
Louny - XX.ročník VC mláďat, mladšího a staršího žactva

23.04 - 23.04.2016
Nepomuk - Jarní turnaj mláďat, žactva a dorostu

23.04 - 23.04.2016
Český pohár družstev staršího žactva - Týn nad Vltavou

23.04 - 23.04.2016
Kamenice - Judo Cup U9,U11

24.04 - 24.04.2016
Brno - seminář Jiu-jitsu

24.04 - 24.04.2016
Kamenice - Judo Cup U13, U15, U18

30.04 - 30.04.2016
Hranice - Memoriál JUDr. Zdeňka Navrátila

30.04 - 30.04.2016
Blatná - Velká cena Města Blatná

30.04 - 30.04.2016
I.liga mužů - I.kolo

30.04 - 30.04.2016
Extraliga mužů - I.kolo

30.04 - 30.04.2016
Štramberk - Soutěž mužů a žen bez rozdílů vah v NEWAZA o „Krále zemařů“

30.04 - 30.04.2016
Česká Skalice - Velká cena U9, U11, U13, U15

30.04 - 30.04.2016
Velká Bíteš - "O Bítešský rohlík 2016" (3. turnaj série Poháru Vysočiny 2016)

30.04 - 30.04.2016
Cheb - Velká cena Chebu - mláďata a žactvo

30.04 - 30.04.2016
Benešov - Memoriál Antonína Tichého U9,U11,U13,U15

Legenda:
MTA
Junioři
Veteráni
Dorost
Senioři
Žáci a žákyně
MS, ME
Více kategorií
Žáci
žákyně
Rozhodčí