how to make a site

I. liga mužů 2022


PODZIMNÍ ČÁST

Nasazení pro podzimní část 

 


JARNÍ ČÁST

Skupina A 

Pořadí po 2. kole:

  1. Judoclub Liberec "B" - 14 b. - účast v postupové skupině
  2. TJ Tatran Prachatice - 9 b. - účast v postupové skupině
  3. Judoclub Plzeň - 8 b. (součet vítězství závodníků = 26) - účast v sestupové skupině
  4. Judo Academy Praha - 8 b. (součet vítězství závodníků = 24) - účast v sestupové skupině
  5. SK Judo České Budějovice - 1 b. - účast v sestupové skupině

1. kolo TABULKA - UTKÁNÍ

2. kolo TABULKA - UTKÁNÍ 

 

Skupina B 

Pořadí po 2. kole:

  1. SKP Judo Jičín - 12 b. - účast v postupové skupině
  2. Judoklub Olomouc "B" - 9 b. (součet vítězství závodníků = 28) - účast v postupové skupině
  3. Sokol Hradec Králové - 9 b. (součet vítězství závodníků = 24) - účast v sestupové skupině
  4. 1. JC Baník Ostrava "B" - 6 b. - účast v sestupové skupině
  5. JK Jablonec n. N. - 4 b. - účast v sestupové skupině

1. kolo TABULKA - UTKÁNÍ

2. kolo TABULKA - UTKÁNÍ

 


 

I. liga mužů 2021

Konečné pořadí:

1. místo - Judoklub Olomouc - postup do baráže
2. místo - Judo Železo Hranice - postup do baráže
3. místo - Sokol Hradec Králové
4. místo - Judo Academy Praha
5. místo - Judoclub Plzeň
6. místo - TJ Tatran Prachatice
7. místo - Judoklub Liberec "B"
8. místo - T.J. Sokol Mohelnice
9. místo - JUDO klub Jablonec nad Nisou z.s. - sestupující do kvalifikace

Pořadí:

 

 


Postupová skupina - 20. listopadu 2021, Olomouc

Tabulka - utkání

 

 


Sestupová skupina - 20. listopad 2021, Jablonec

Tabulka - utkání

 

 


Skupina A, Prachatice, 30.10.2021

Tabulky - Utkání


Skupina B, Olomouc, 3.10.2020

Tabulky Utkání


I. liga mužů 2020

Konečné pořadí:

1. Judoklub Olomouc
2. Judo Academy Praha
3. Judoclub Plzeň
4. Judo Železo Hranice
5. Judoclub Liberec "B"
6. T.J. Sokol Mohelnice
7. JUDO klub Jablonec nad Nisou z.s.
8. Sokol Hradec Králové
9. JUDO Příbram
10. TJ Tatran Prachatice

Postupová skupina, Plzeň, 3.10.2020

Tabulka - utkání

Sestupová skupina, Prachatice 3.10.2020

Tabulka - utkání


Skupina A, 27.9.2020 Tatran Prachatice

 

Tabulka - utkání

Skupina B, 27.9.2020 Judoklub Jablonec nad Nisou

 

Tabulka - utkání

 

I. kolo skupiny A a B proběhne dne 27.9.2020.

Kolo sestupové a postupové skupiny  proběhne  dne 3.10.2020. 


I. liga mužů 2019

Postupová skupina

Do baráže postupují:

Judo Železo Hranice

Judo Vysočina

Výsledky baráže - Tabulka - Utkání

Sestupová skupina

Do kvalifikace sestupují:

Judo klub Jablonec n.N.

Sokol Tábor


Postupová skupina

I. kolo - 21.9.2019, Hranice

Tabulka - Utkání


Sestupová skupina

I. kolo - 21.9.2019, Jablonec

Tabulka - Utkání

II. kolo - 26.10.2019, Mohelnice

Tabulka - Utkání



Pořadatelé podzimních kol:

Postupová skupina

  • 21.9.2019, JC Železo Hranice

Sestupová skupina

  • 21.9.2019, Judoklub Jablonec
  • 26.10.2019, Sokol Mohelnice

Postupová skupina

1. Judo Academy Praha
2. 1. Judo Club Baník Ostrava "B"
3. Judoclub Liberec "B"
4. Judo Vysočina
5. Judoclub Plzeň
6. JC Železo Hranice

Sestupová skupina

1. JUDO klub Jablonec nad Nisou z.s.
2. T.J. Sokol Mohelnice
3. Sokol Tábor
4. Sokol Hradec Králové

Pořadí po jarní části:

SKUPINA A

II. kolo - 15.6.2019, Praha

Tabulka - Utkání


I. kolo - 13.4.2019, Jablonec

Tabulka - Utkání


SKUPINA B

II. kolo - 15.6.2019, Mohelnice

Tabulka - Utkání


I. kolo - 13.4.2019, Ostrava

Tabulka - Utkání


Skupina A

JC Plzeň
Judo Academy Praha
Judoclub Liberec "B"
JK Jablonec
TJ Sokol Tábor

Skupina B

Sokol Hradec Králové
Judo Vysočina
1.JC Baník Ostrava "B"
JC Železo Hranice
T.J. Sokol Mohelnice


I. liga mužů 2018

Konečné pořadí I. ligy mužů 2018:

1. Judo Vysočina - postupující do baráže
2. T.J. Sokol Mohelnice
- postupující do baráže
3. 1.JC Baník Ostrava "B"
4. Judoclub Liberec "B"
5. Judoclub Plzeň
6. Sokol Hradec Králové
7. Judo Academy Praha
8. JC Železo Hranice
9. TSC Turnov
- sestupující do kvalifikace
10. Judoklub Olomouc "B" - sestupující do kvalifikace


 Postupová skupina:

 I.kolo - Postupová skupina

 23.9.2018, T.J. Sokol Mohelnice

 Pořadí I. kola

1. Judo Vysočina    
2. T.J. Sokol Mohelnice    
3. 1.JC Baník Ostrava "B"    
4. Judoclub Liberec "B"    
5. Judoclub Plzeň    
6. Sokol Hradec Králové

Tabulka - Utkání

 I.kolo - Sestupová skupina

 23.9.2018, JC Železo Hranice

 Pořadí I. kola

Tabulka - Utkání

Jaro

Konečné pořadí po jarních kolech

 


 II.kolo - Skupina A

 16. 6. 2018, Sokol Hradec Králové

 Pořadí II. kola

 1. Sokol Hradec Králové
2. TSC Turnov
3. Judoclub Liberec "B"
4. Judo Academy Praha
5. Judoclub Plzeň

 

 


I.kolo - Skupina A

28.4.2018, Judoclub Plzeň

Po5ad9 I. kola

1. Judoclub Liberec "B"
2. Judoclub Plzeň
3. Judo Academy Praha
4. Sokol Hradec Králové
5. TSC Turnov


 II.kolo - Skupina B

 16. 6. 2018, Sokol Mohelnice

Pořadí  II. kola:

1. JC Železo Hranice
2. T.J. Sokol Mohelnice
3. 1.JC Baník Ostrava "B"
4. Judo Vysočina
5. Judoklub Olomouc "B"

 


I. kolo - Skupina B

28. 4. 2018, 1. JC Baník Ostrava

Pořadí po I. kole:

1. T.J. Sokol Mohelnice
2. 1.JC Baník Ostrava "B"
3. Judoklub Olomouc "B"
4. Judo Vysočina
5. JC Železo Hranice




© 2022 Český svaz Juda
Adresa

Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6

IČ: 00537560
DIČ: CZ00537560 

Kontakty

Email: czechjudo@czechjudo.cz 

Telefon: +420 233 355 280
Mobil: +420 605 233 341 
Fax: +420 257 214 265