how to make a site

Extraliga 2022


NASAZENÍ PLAY-OFF EXTRALIGY 2022

 

POŘADÍ EXTRALIGY 2022 PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI

PLAY-OFF 2022


Baráž o postup do Extraligy 2023


Skupina A

Pořadí po 3. kole (06.05.2022)

  1. Judoclub Liberec - 12 b. - postup do PLAY-OFF
  2. Sokol Praha Vršovice - 4 b. - postup do PLAY-OFF
  3. FCC SJ Litoměřice - 2 b. - sestup do baráže o postup do EXL
 
1. kolo TABULKA - UTKÁNÍ
2. kolo TABULKA - UTKÁNÍ
3. kolo TABULKA - UTKÁNÍ

  

Skupina B

Pořadí po 3. kole (06.05.2022)

  1. Judo SK Královo Pole Brno - 12 b. - postup do PLAY-OFF
  2. USK Praha - 6 b. - postup do PLAY-OFF
  3. Judo Vysočina - 0 b. - sestup do baráže o postup do EXL
 

1. kolo TABULKA - UTKÁNÍ

2. kolo TABULKA - UTKÁNÍ

3. kolo TABULKA - UTKÁNÍ

 

Skupina C

Pořadí po 3. kole (31.07.2022)

  1.  Judoklub Olomouc - 12 b. - postup do PLAY-OFF
  2. . Judo Club Baník Ostrava - 6 b. - postup do PLAY-OFF
  3. JC Železo Hranice - 0 b. - sestup do baráže o postup do EXL
 

1. kolo TABULKA - UTKÁNÍ

2. kolo TABULKA - UTKÁNÍ

3. kolo TABULKA - UTKÁNÍ

 


Extraliga 2021

- v roce 2021 se EXL konala v rámci jednorázové soutěže 21. listopad 2021, Praha

Konečné výsledky Extraligy mužů

1. místo -  USK Praha - mistr ČR

2. místo - Judoclub Liberec

3. místo - SKKP Brno

4. místo - 1. JC Baník Ostrava

5. místo - Judo Vysočina - Sokol Praha Vršovice

7. místo - FCC Sj Litoměřice - sestupující do baráže

Tabulka utkání

Live Stream základní část - Tatami I - Tatami II

Tatami I

DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s. - Czech Masters Judo Club

DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s. - 1. Judo Club Baník Ostrava

DAITÓ RYU - sportovní bojová umění Pardubice z..s. - Judo SG Plzeň

Tatami II

Judo SG Plzeň - 1. Judo Club Baník Ostrava

Czech Masters Judo Club - Judo SG Plzeň 

Czech Masters Judo Club - 1. Judo Club Baník Ostrava


Extraliga 2020

- v roce 2020 se EXL nekonala


Extraliga 2019

Konečné pořadí:

1. místo - USK Praha

2. místo - FCC SJ Litoměřice

3. místo - Judoclub Liberec 

4. místo - Judo SK Královo Pole Brno

5. místo - SKP Judo Jičín

6. místo - 1. Judo Club Baník Ostrava

7. místo - TJ Sokol Praha Vršovice

8. místo - Judoklub Olomouc


Play Off 2019, 10.11.2019 Praha

1. místo - USK Praha

2. místo - FCC SJ Litoměřice

3. místo - Judoclub Liberec 

4. místo - Judo SK Královo Pole Brno

 

Jednotlivá utkání

 Video přenos ze semifinále

Kluby startující v Play Off 2019:

Judoclub Liberec   
Judo SK Královo Pole Brno

USK Praha
FCC SJ Litoměřice

Kluby sestupující do Baráže:

TJ Sokol Praha Vršovice

Judoklub Olomouc

 Výsledky baráže - Tabulka - Utkání

Kluby pokračující v Extralize 2020:

1. Judo Club Baník Ostrava

SKP Judo Jičín

 


Skupina A:


27.6.2019, Praha, zahájení v 19:00 hodin

Sokol Praha Vršovice : 1. JC Baník Ostrava

3 : 2.      2 : 3  Tabulka

 


27.5.2019, Brno, zahájení v 19:00 hodin

SKKP Brno : Judoklub Liberec

3 : 2   4 : 1   Tabulka  


24.4.2019, Ostrava, zahájení v 19:00 hodin

1. Judoclub Baník Ostrava : SKKP Brno

2 : 3   4 : 1   Tabulka 

Záznam utkání:

 


20.3.2019, Liberec, zahájení ve 20:00 hodin

Judoclub Liberec : Sokol Praha Vršovice

3 : 2   4 : 1   Tabulka


28.2.2019, Ostrava, zahájení v 19:00 hodin

1. Judoclub Baník Ostrava - Judoclub Liberec

2 : 3   1 : 4   Tabulka - Live Stream


13.3.2019, Praha, zahájení v 18:00 hodin

Sokol Praha Vršovice - SKKP Brno

2 : 3   3 : 2   Tabulka - Live Stream


Skupina B:


9.6.2019, Litoměřice, zahájení ve 14:00 hodin

FCC SJ Litoměřice : Judoklub Olomouc

0 : 0    0 : 0    Tabulka

Rozpis zde...


18.4.2019, Jičín, zahájení v 17:00 hodin

SKP Judo Jičín : USK Praha

0 : 5    0 : 5    Tabulka

SKP Judo Jičín : FCC SJ Litoměřice

1 : 4    3 : 2    Tabulka

USK Praha : FCC SJ Litoměřice

Tabulka


Judoklub Olomouc : USK Praha

3 : 2   2 : 3    Tabulka

29.3.2019, Olomouc, zahájení ve 18:00 hodin

Judoklub Olomouc : SKP Judo Jičín

2 : 3   2 : 3   Tabulka

Judoklub Olomouc : USK Praha

3 : 2   2 : 3    Tabulka


Startují družstva:

Kliknutím na název si stáhnete soupisku družstva

Skupina A

  

Skupina B

Sokol Praha Vršovice   USK Praha
SKKP Brno   FCC SJ Litoměřice
1. JC Baník Ostrava   Judoklub Olomouc
Judoclub Liberec   SKP Judo Jičín

 

 

 

 

 

 


Extraliga 2018

Play Off:

1. TJ Sokol Praha Vršovice  - Mistr České republiky družstev mužů 2018         
2. Univerzitní sportovní klub Praha            
3. FCC SJ Litoměřice            
4. Judo SK Královo Pole Brno            
5. 1. Judo Club Baník Ostrava            
5. Judoklub Olomouc   


Pořadí v baráži:

1. SKP Judo Jičín    
2. Judoclub Liberec   

 


 

Pořadí po jarní části:

Skupina A

1. 1. JC Baník Ostrava - postupující do Play Off    
2. Judoklub Olomouc - postupující do Play Off    
3. SKP Judo Jičín - sestupující do Baráže


Skupina B

1. SKKP Brno - postupující do Play Off   
2. FCC SJ Litoměřice - postupující do Play Off    
3. Judoclub Liberec - sestupující do Baráže

 


Skupina A

 


FCC SJ Litoměřice - SKKP Brno

Litoměřice, 7.6.2018

 

Tabulka a utkání


SKKP Brno - Judoclub Liberec

Brno, 10.5.2018

 Tabulka a utkání


Judoclub Liberec - FCC SJ Litoměřice

 Liberec, 3.5.2018

Tabulka a utkání


Skupina B

  


SKP Judo Jičín - Judoklub Olomouc

Jičín, 23.6.2018

  

 Tabulka a utkání

 


Judoklub Olomouc - 1. JC Baník Ostrava

Olomouc, 4.5.2018

 

Tabulka a utkání


1. JC Baník Ostrava - SKP Judo Jičín

Ostrava, 13.5.2018

Tabulka a utkání - Video záznam



Startující kluby

Konečné pořadí 2017:

1. místo - USK Praha
2. místo - Sokol Praha Vršovice
3. místo - SKKP Brno
4. místo - Judoklub Olomouc
5. místo - 1. JC Baník Ostrava
6. místo - Judoclub Liberec


Bez klubů z Interligy:

1. místo - SKKP Brno
2. místo - Judoklub Olomouc
3. místo - 1. JC Baník Ostrava
4. místo - Judoclub Liberec
5. místo - FCC SJ Litoměřice
6. místo - SKP Judo Jičín


Skupina A – 1+4+5

SKKP Brno
Judoclub Liberec
FCC SJ Litoměřice


Pořadí utkání:
1. SKKP Brno - Judoclub Liberec
2. Judoclub Liberec - FCC SJ Litoměřice
3. FCC SJ Litoměřice - SKKP Brno

 


Skupina B – 2+3+6

Judoklub Olomouc
1. JC Baník Ostrava
SKP Judo Jičín

Pořadí utkání: 
1. Judoklub Olomouc - 1. JC Baník Ostrava
2. 1. JC Baník Ostrava - SKP Judo Jičín
3. SKP Judo Jičín - Judoklub Olomouc




© 2022 Český svaz Juda
Adresa

Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6

IČ: 00537560
DIČ: CZ00537560 

Kontakty

Email: czechjudo@czechjudo.cz 

Telefon: +420 233 355 280
Mobil: +420 605 233 341 
Fax: +420 257 214 265