Český svaz Juda
  • Magnesia GO - podpořte Jakuba Ječmínka!


    Více o soutěži zde...
  • Turnaj Grand Slam Abu Dhabi

    V Arabských Emirátech probíhá další turnaj Grand Slam, kterého se účastní i tři naši zástupci.

    Dnes se představil v kategorii do 60 kg Pavel Petřikov. V prvním kole vyřadil evropského medailistu Chammartina ze Švýcarska, v dalším kole ale nestačil na novopečeného juniorského mistra světa Španěla Garrigose, kterému podlehl škrcením a byl tak z dalších bojů vyřazen.

    Zítra bude bojovat v kategorii do 70 kg Alena Eiglová, v neděli nastoupí v těžké váze Michal Horák.


    Výsledky
  • Mistrovství ČR dorostu v Plzni

    V sobotu 1.listopadu 2014 se v plzeňské sportovní hale TJ Lokomotiva utkají o titul "Mistr České republiky" nejlepší dorostenci a dorostenky.

    POZOR! Na turnaji platí povinnost startuv bílých a modrých kimonech!


    Rozpis zde...
    Startovní listina dorostenců
  • LUKÁŠ KRPÁLEK JE MISTREM SVĚTA !!!

    Lukáš Krpálek se stal prvním českým mistrem světa!


  • Shromáždění delegátů ČSJu

    Dle platných stanov ČSJu bude svoláno shromáždění delegátů ČSJu.

    Místo konání:         Hotel DUO, Praha

    Datum konání:       Sobota 24. leden 2015

    Krajská shromáždění delegátů:
      Krajská shromáždění delegátů všech krajských svazů proběhnou do 30.11.2014.

    • Královéhradecký kraj - 27.11.2014 od 17:00 hodin v Sokolovně HK
    • Plzeňský kraj - 26.11.2014
    • Pardubický kraj - 27.11.2014; 17:00, Pardubice
    • Karlovarský kraj - 21.11.2014
    • Středočeský kraj - 12.11.2014, Strahov, Praha
    • Jihočeský kraj - 25.11.2014; 18:00, Týn nad Vltavou (DDM)
    • Kraj Vysočina - 6.11.2014 od 17:00 hodin v Sokolovně v Jihlavě

    Více informací zde...
    Pokyny pro krajské svazy
    Pozvánka na VH Jihočeského kraje

Krátce

Magnesia GO - podpořte Jakuba Ječmínka!

Více o soutěži zde...
Startovní listina pro PČR mladšího žactva 2014 v Hranicích (aktualizováno 29.10.2014)

Ke stažení zde...
Redukovaný RL mladšího žactva
Startovní listina dorostenců pro MČR dorostu v Plzni

Ke stažení zde...
Speciální techniky Davida Dubského - video TMK

ke shlédnutí zde...
Úprava pravidel pro mládežnické kategorie

Ke stažení zde...

Partneři

  • iSPORT
  • 2015 - VH
  • iSPORT
  • Finep
  • TepGastro
  • TV COM
European Judo Union International Judo Federation
YouTube - Czech judo FaceBook - Czech judo
Novinky
RSS
Kalendář
Mistrovství České republiky dorostenců a dorostenek - Plzeň
01.11.2014

V Plzni se o titul "Mistr České republiky" utkají nejlepší dorostenci dorostenky.

•    Pořadatel:        Judoclub Plzeň
•    Datum konání: 1.listopad 2014 – sobota
•    Místo konání:   TJ Lokomotiva Plzeň, Úslavská 2357/75, 326 00 Plzeň
•    Ubytování:       Závazné objednávky zašlete do 23.10.2014 na adresu:
zbynekrubas@seznam.cz nebo telefonicky  Z.Rubáš
Mobil: +420 602969177, cena os/noc 250,-Kč

•    Časový pořad:        Sobota - 1.11.2014
  8:30 – 9:30 - prezentace a vážení
  9:30 – 10.00 - losování
10:15 – zahajovací ceremoniál
10:30 – zahájení soutěže


Rozpis zde...
Startovní listina dorostenců
Sledujte živě zde...

Spojte studium se sportem - Den otevřených dveří SG Plzeň
29.10.2014

Sportovní gymnázium v Plzni, Táborská 28, Vás zve v pondělí dne 3. listopadu  od 16.00 hodin na den otevřených dveří pro uchazeče do 1. ročníku (třída A), obor vzdělání 79-42-K/41, čtyřleté studium.

Gymnázium se sportovní přípravou sportů: atletika, judo, sportovní střelba, plavání, tenis, volejbal-dívky.



Finále FPD Interligy 2014
25.10.2014

Konečné pořadí:

1    MŠK Vranov nad Topľou (SVK)                   
2    USK Praha (CZE)                   
3    Sokol Praha Vršovice (CZE)                   
4    KS AZS AWF Katowice (POL)                   
5    Dukla B. Bystrica (SVK)                   
6    KŚ AZS Gliwice (POL)

 


Live Stream

Sportovní gymnázium Ostrava - Den otevřených dveří
10.10.2014

Sportovní gymnázium Ostrava zve zájemce na Den otevřených dveří v úterý 11.11.2014 od 16:30. Jedná se o všeobecné středoškolské studium se zaměřením na sportovní přípravu judo. Bližší informace lze nalézt na www.sportgym-ostrava.cz

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových

Volgogradská 6/2631,700 30 Ostrava – Zábřeh



Dorostenecká liga - 3.kolo - výsledky
29.09.2014

Finálová skupina
1. SKKP Brno
2. JC Železo Hranice
3. SJ Litoměřice
4. VTŽ Chomutov
5. Tatran Prachatice
6. SKP Judo Nový Bydžov

Sestupová skupina
1. 1.JC Baník Ostrava
2. Judoklub Jablonec
3. Judoclub Plzeň
4. Judoclub Liberec
     USK Praha
5. Judoklub Olomouc



Školení trenérů II. třídy - Teplice
23.09.2014

Ve dnech 18.9. - 21.9.2014 proběhla 2.část školení trenérů juda II.třídy v Teplicích. Jako lekroři se zúčastnili: Josef Brož, Jiří Vele,Zdeněk Kasík a David Dubský.

Školení bylo zakončeno předepsanými zkouškami na základě jejich výsledků byla úspěšným účastníkům udělena kvalifikace "Trenér juda II.třídy":

Eva Hejplíková
Zdeňka Holečková
Martin Holý
Zdeněk Hrstka
Martin Kadubec
Pavel Olšovský
Martin Klapka
Martin Drugda
Michal Stibůrek