how to make a site

Dorostenecká liga 2022


PODZIMNÍ ČÁST DOROSTENECKÉ LIGY 2022

NASAZENÍ PRO 1. KOLO PODZIMNÍ ČÁSTI

          

     




JARNÍ ČÁST DOROSTENECKÉ LIGY 2022

Skupina A - I. kolo, 26.02.2022 Prachatice

Pořadí v I. kole:

  1. Univerzitní sportovní klub Praha
  2. Judo SG Plzeň z.s.
  3. TJ Tatran Prachatice
  4. Judo ZŠ Sadová Čáslav

TABULKA - UTKÁNÍ

Skupina A - II. kolo, 12.06.2022 Plzeň

Pořadí ve II. kole:

  1. Univerzitní sportovní klub Praha
  2. Judo SG Plzeň z.s.
  3. TJ Tatran Prachatice
  4. Judo ZŠ Sadová Čáslav

 TABULKA - UTKÁNÍ

Pořadí po II. kole jarní části:

  1. Univerzitní sportovní klub Praha (12 b.) - POSTUPOVÁ SKUPINA
  2. Judo SG Plzeň z.s. (8 b.) - POSTUPOVÁ SKUPINA
  3. TJ Tatran Prachatice (3 b.) - SESTUPOVÁ SKUPINA
  4. Judo ZŠ Sadová Čáslav (0 b.) - SESTUPOVÁ SKUPINA

Skupina B - I. kolo, 26.02.2022 Liberec

Pořadí v I. kole:

  1. PRO Sport Teplice
  2. Judoclub Liberec
  3. TJ Sokol Praha Vršovice
  4. SJ Litoměřice

 TABULKA - UTKÁNÍ

Skupina B - II. kolo, 12.06.2022 Praha - Vršovice

Pořadí ve II. kole:

  1. PRO Sport Teplice
  2. Judoclub Liberec
  3. TJ Sokol Praha Vršovice
  4. SJ Litoměřice

 TABULKA - UTKÁNÍ

Pořadí po II. kole jarní části:

  1. PRO Sport Teplice (12 b.) - POSTUPOVÁ SKUPINA
  2. Judoclub Liberec (8 b.) - POSTUPOVÁ SKUPINA
  3. TJ Sokol Praha Vršovice (4 b.) - SESTUPOVÁ SKUPINA
  4. SJ Litoměřice (0 b.) - SESTUPOVÁ SKUPINA

Skupina C - I. kolo, 26.02.2022 Brno

Pořadí v I. kole:

  1. Judo SK Královo Pole Brno
  2. TJ Spartak Třebíč - spolek
  3. Judoklub Olomouc
  4. Judo Česká Třebová

 TABULKA - UTKÁNÍ

Skupina C - II. kolo, 12.06.2022 Olomouc

Pořadí ve II. kole:

  1. Judoklub Olomouc
  2. Judo SK Královo Pole Brno
  3. TJ Spartak Třebíč - spolek
  4. Judo Česká Třebová

 TABULKA - UTKÁNÍ

Pořadí po II. kole jarní části:

  1. Judo SK Královo Pole Brno (9 b.) - POSTUPOVÁ SKUPINA
  2. Judoklub Olomouc (8 b.) - POSTUPOVÁ SKUPINA
  3. TJ Spartak Třebíč - spolek (7 b.) - SESTUPOVÁ SKUPINA
  4. Judo Česká Třebová (0 b.) - SESTUPOVÁ SKUPINA

Skupina D - I. kolo, 26.02.2022 Ostrava

Pořadí v I. kole:

  1. 1.Judo Club Baník Ostrava
  2. Judo Club Havířov
  3. Energy Judo Team z.s.
  4. Judo Club Orlová

TABULKA - UTKÁNÍ

Skupina D - II. kolo, 12.06.2022 Ostrava

Pořadí ve II. kole:

  1. 1.Judo Club Baník Ostrava
  2. Judo Club Havířov
  3. Energy Judo Team z.s.
  4. Judo Club Orlová

TABULKA - UTKÁNÍ

Pořadí po II. kole jarní části:

  1. 1.Judo Club Baník Ostrava (11 b.) - POSTUPOVÁ SKUPINA
  2. Judo Club Havířov (8 b.) - POSTUPOVÁ SKUPINA
  3. Energy Judo Team z.s. (3 b.) - SESTUPOVÁ SKUPINA
  4. Judo Club Orlová (2 b.) - SESTUPOVÁ SKUPINA

 

Dorostenecká liga 2021

Konečné pořadí:

1. místo - 1. JC Baník Ostrava - mistr ČR
2. místo - Judoklub Olomouc
3. místo - USK Praha
4. místo - Judoclub Plzeň
5. místo - Judo Energy
6. místo - SJ Litoměřice
7. místo - SKKP Brno
8. místo - Judoclub Liberec
9. místo - Judoclub Havířov
10. místo - Tatran Prachatice
11. místo - Judo ZŠ Sadová Čáslav - sestupující do kvalifikace

Finálová skupina - 27. listopad 2021, Olomouc

 

Sestupová skupina - 27. listopad 2021, Brno

Tabulka - utkání



Skupina A - I. kolo, 3.10.2021 Praha

Pořadí po I. kole:

1. Univerzitní sportovní klub Praha
2. Judoclub Plzeň
3. Sport JUDO Litoměřice
4. Judoklub Liberec
5. TJ Tatran Prachatice

Tabulka - Utkání

Skupina B - I.kolo, 3.10.2021 Olomouc

Pořadí po I. kole:

1. 1. Judo Club Baník Ostrava
2. Judoklub Olomouc
3. ENERGY JUDO TEAM z.s.
4. Judo SK Královo Pole Brno
5. Judo ZŠ Sadová Čáslav
6. Judo Club Havířov

Tabulka - Utkání


Dorostenecká liga 2020

Vzhledem k pandemii COVID19 byl ročník dorostencké ligy 2020 anulován. 


Skupina A - I.kolo - 20. únor 2020 - Praha

Pořadí po I. kole:

1. USK Praha - 10 bodů
2. Judoclub Liberec - 6 bodů
3. Judoclub Plzeň - 6 bodů
4. Loko Česká Lípa - 5 bodů
5. SJ Litoměřice - 3 body
6. TJ Tatran Prachatice - 0 bodů

Tabulka - Utkání

 

Skupina B - I.kolo - 20. únor 2020 - Brno

Pořadí po I. kole:

1. Judo SK Královo Pole Brno - 10 b.
2. 1.JC Baník Ostrava - 8 b.
3. JK Olomouc - 4 b.
4. Energy Judo Team - 4 b.
5. Judo ZŠ Sadová Čáslav - 3 b.
6. Spartak Velká Bíteš - 1 b.

Tabulka - Utkání

 


KONEČNÉ POŘADÍ 2019

1. USK Praha - Mistr ČR
2. Judoklub Liberec
3. Judoklub Olomouc
4. SJ Litoměřice
5. Judo SK Královo Pole Brno
6. 1. Judo Club Baník Ostrava
7. Judo Sadová Čáslav
8. Judoclub Plzeň
9. TJ Tatran Prachatice
10. Judo Hranice
11. Spartak Velká Bíteš
12. JK Jablonec n.N.


Finálová skupina

II. kolo: 23.11.2019, Judoklub Liberec

Tabulka - Utkání


Sestupová skupina

II. kolo: 23.11.2019, Judoklub Jablonec

Tabulka - Utkání


Finálová skupina - I.kolo

21. září 2019 - Brno

Tabulka - Utkání

Pořadí:

1. USK Praha - 11 b
2. Judoklub Olomouc - 11 b
3. SJ Litoměřice - 7 b
4. Judoklub Liberec    - 7 b
5. Judo SK Královo Pole Brno     - 4 b
6. 1. Judo Club Baník Ostrava     - 2 b


Sestupová skupina - I.kolo

22. září 2019 - Čáslav

Tabulka - Utkání

Pořadí:

1. Judo Sadová Čáslav - 12 b
2. Judo Hranice - 8 b
3. Judoclub Plzeň - 9 b
4. TJ Tatran Prachatice - 7 b
5. Spartak Velká Bíteš - 3 b
6. JK Jablonec n.N.    - 3 b



 


Podzimní část



Skupina A - II.kolo

1. červen 2019 - Prachatice

Tabulka - Utkání

Pořadí:

1. Judoklub Liberec - 8
2. SJ Litoměřice - 8
3. USK Praha - 8
4. Judoclub Plzeň - 4
5. TJ Tatran Prachatice - 2
6. JK Jablonec n.N.    - 0



Skupina A - I.kolo

2. únor 2019 - USK Praha

Tabulka - Utkání

Pořadí:

1. Judoclub Liberec - 10
2. SJ Litoměřice - 8
3. USK Praha - 6
4. TJ Tatran Prachatice - 3
5. Judoclub Plzeň - 2
6. JK Jablonec n.N - 1


SKUPINA B - výsledky po jarních kolech

Skupina B - II.kolo

1. červen 2019 - Judo ZŠ Sadová Čáslav

Tabulka - Utkání

Pořadí:

1. Judo Sadová Čáslav - 8
2. Judo SK Královo Pole Brno - 8
3. 1. Judo Club Baník Ostrava     - 6
4. Judoklub Olomouc - 6
5. Judo Hranice - 2
6. Spartak Velká Bíteš - 0



Skupina B - I.kolo

2. únor 2019 - 1.JC Baník Ostrava

Tabulka - Utkání

Pořadí:

1. Judoklub Olomouc - 10
2. 1. Judo Club Baník Ostrava - 8
3. Judo SK Královo Pole Brno - 6
4. Judo Hranice - 4
5. Judo Sadová Čáslav - 2
6. Spartak Velká Bíteš - 0

Live Stream 

TATAMI I

Judoklub Olomouc - Spartak Velká Bíteš
Judo SK Královo Pole Brno - 1. Judo Club Baník Ostrava
Spartak Velká Bíteš - 1. Judo Club Baník Ostrava
Judoklub Olomouc - 1. Judo Club Baník Ostrava
Spartak Velká Bíteš - Judo Sadová Čáslav
Judo Sadová Čáslav - 1. Judo Club Baník Ostrava
Judoklub Olomouc - Judo Sadová Čáslav
Judo Hranice - 1. Judo Club Baník Ostrava

 


Rozdělení do skupin:

Skupina A

SJ Litoměřice
JK Jablonec n.N.
USK Praha
TJ Tatran Prachatice
Judoklub Liberec
Judoclub Plzeň

Skupina B

Spartak Velká Bíteš
1. Judo Club Baník Ostrava
Judo SK Královo Pole Brno
Judoklub Olomouc
Judo Hranice
Judo Sadová Čáslav

 


Dorostenecká liga 2018

 Konečné pořadí:

1. USK Praha
2. Judo SK Královo Pole Brno
3. SJ Litoměřice
4. Judoklub Olomouc
5. Judo ZŠ Sadová Čáslav
6. Judoklub Liberec
7. JK Jablonec n.N.
8. 1. Judo Club Baník Ostrava
9. Sokol Hradec Králové
10. TJ Tatran Prachatice
11. Judo Železo Hranice - sestupující do kvalifikace
12 Judoclub Plzeň - sestupující do kvalifikace


2. kolo - Finálová skupina - SKKP Brno, 24.11.2018

   Pořadí II. kola:

1. USK Praha    
2. Judo SK Královo Pole Brno
3. SJ Litoměřice    
4. Judoklub Olomouc
5. Judo ZŠ Sadová Čáslav
6. Judoklub Liberec   

 

 Tabulka - Utkání


 2. kolo - Sestupová skupina - Železo Hranice, 24.11.2018

 Pořadí II. kola:

1. 1. Judo Club Baník Ostrava
2. JK Jablonec n.N.
3. Sokol Hradec Králové
4. TJ Tatran Prachatice
5. Judo Železo Hranice
6. Judoclub Plzeň

  Tabulka - Utkání

 

 


1. kolo - Finálová skupina - ZŠ Sadová Čáslav, 22.9.2018

  Pořadí I. kola:

1. USK Praha    
2. Judo SK Královo Pole Brno
3. SJ Litoměřice    
4. Judoklub Olomouc
5. Judo ZŠ Sadová Čáslav
6. Judoklub Liberec   

Tabulka - Utkání

 


1. kolo - Sestupová skupina - JK Jablonec n. Nisou, 22.9.2018

  Pořadí I. kola:

 Tabulka - Utkání


Podzim 2018

 


Jaro 2018

Konečné pořadí jarních kol:

 


2. kolo - Skupina A - JK Jablonec, 2.6.2018

 Pořadí II. kola:

1. Judoklub Liberec
2. SJ Litoměřice
3. USK Praha
4. JK Jablonec n.N.
5. TJ Tatran Prachatice
6. Judoclub Plzeň

 

 


2. kolo - Skupina B - ZŠ Sadová Čáslav 2.6.2018

Pořadí II. kola:

1. Judoklub Olomouc
2. Judo ZŠ Sadová Čáslav
3. Judo SK Královo Pole Brno
4. 1. Judo Club Baník Ostrava
5. Sokol Hradec Králové
6. Judo Železo Hranice

 


1. kolo - Skupina A - USK Praha, 3.2.2018

Pořadí I. kola:

1. SJ Litoměřice
2. Judoklub Liberec
3. USK Praha
4. JK Jablonecn.N.
5. TJ Tatran Prachatice
6. Judoklub Plzeň

 

 


1. kolo - Skupina B - SKKP Brno 3.2.2018

Pořadí I. kola:

1. Judo SK Královo Pole Brno
2. Judoklub Olomouc
3. Judo ZŠ Sadová Čáslav
4. 1. Judo Club Baník Ostrava
5. Sokol Hradec Králové
6. Judo Železo Hranice

Spartak Velká Bíteš
1. Judo Club Baník Ostrava
Judo SK Královo Pole Brno
Judoklub Olomouc
Judo Hranice
Judo Sadová Čáslav

 




© 2022 Český svaz Juda
Adresa

Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6

IČ: 00537560
DIČ: CZ00537560 

Kontakty

Email: czechjudo@czechjudo.cz 

Telefon: +420 233 355 280
Mobil: +420 605 233 341 
Fax: +420 257 214 265