Český svaz juda
Evidence členů
Adresář klubů
Portál rozhodčích
Kontakt
Reprezentace
Senioři
Junioři
Dorostenci
Žáci a mládež
Veteráni
Výsledky
Výsledkový portál ➚
Ranking list
Mistrovské soutěže
Ligové soutěže
Nemistrovské soutěže
Síň slávy
Kalendář
Svaz
Plénum ČSJu
Výkonný výbor
Představenstvo ČSJu
Krajské svazy KSJu
Disciplinární komise
Komise rozhodčích
Sportovně-technická komise
Trenérsko-metodická komise
Kolegium DANů
Veteránské judo
Zdravotnická komise
Sekretariát ČSJu
Dokumenty
Články
Czechjudo.org
Události
Události
Proběhlé
Datum
Od
do
Subjekt
Všechny subjekty
Disciplinární komise
Dorost U18
Hospodářská komise
Junioři U21
Kolegium danů
Komise rozhodčích
Kontrolní komise
Krajské svazy KSJu
Mladší dorost U16
Mladší žactvo U12
Plénum ČSJu
Představenstvo ČSJu
Rozhodčí komise
Sekretariát
Senioři
Shromáždění delegátů
Sportovně-technická komise
Trenéři dorostu
Trenéři juniorů
Trenéři KVŽ
Trenéři mužů
Trenéři SCM
Trenéři žen
Trenérsko-metodická komise
Veteráni
Výkonný výbor
Žáci a mládež
Zdravotní komise
Vyhledávání
Hledat
X
Datum
Název
Kategorie
Subjekt
28. 3. 2024, 13:00h
- 18:00h
Uzavřený přátelský turnaj v předvádění technik
24. 3. 2024, 14:00h
- 19:00h
Školení - zkušební komisař III. třídy
23. 3. 2024, 9:00h
- 18:06h
VC Mariánské Lázně
23. 3. 2024, 9:00h
- 24. 3. 2024 , 16:00h
Velikonoční turnaj 15.ročník U8, U10, U12, U14
23. 3. 2024, 8:00h
- 17:00h
Polabská liga 2. kolo Hlušice U12, U14, U16
22. 3. 2024, 9:30h
- 24. 3. 2024 , 18:00h
Centrální školení trenérů III. třídy - 1. část
16. 3. 2024, 8:00h
- 17. 3. 2024 , 20:00h
Český pohár - Ostrava Judo Open
15. 3. 2024, 16:00h
- 18:00h
Miniturnaj JC Plzeň
12. 3. 2024, 20:00h
- 22:00h
Online seminář - prodloužení zk. komisaře III. třídy
10. 3. 2024, 10:00h
- 20:04h
Seminář pro rozhodčí, trenéry a zkušební komisaře III.tř - Jablonec nad Nisou
10. 3. 2024, 9:00h
- 15:00h
Uzavřená dovednostní soutěž a soutěž v předvádění chvatů - Kralupy
10. 3. 2024, 8:30h
- 13:30h
Litoměřice Bodovaná soutěž staršího žactva U14
9. 3. 2024, 14:23h
- 10. 3. 2024 , 14:23h
Test ČSJu 1
9. 3. 2024, 9:30h
- 17:00h
Seminář - Miyu Uchida a Jiří Vaněk (zároveň školení zk.komisař III.)
9. 3. 2024, 9:00h
- 16:30h
Hradec Králové -Krajská soutěž U10, U12 a U14 (do 5/4 kyu)
Zobrazit nadcházející akce
Zobrazit více akcí