how to make a site

Dorostenecká liga 2019

Skupina A - I.kolo

2. únor 2019 - USK Praha

Tabulka - Utkání

Pořadí:

1. Judoclub Liberec - 10
2. SJ Litoměřice - 8
3. USK Praha - 6
4. TJ Tatran Prachatice - 3
5. Judoclub Plzeň - 2
6. JK Jablonec n.N - 1


Skupina B - I.kolo

2. únor 2019 - 1.JC Baník Ostrava

Tabulka - Utkání

Pořadí:

1. Judoklub Olomouc - 10
2. 1. Judo Club Baník Ostrava - 8
3. Judo SK Královo Pole Brno - 6
4. Judo Hranice - 4
5. Judo Sadová Čáslav - 2
6. Spartak Velká Bíteš - 0

Live Stream 

TATAMI I

Judoklub Olomouc - Spartak Velká Bíteš
Judo SK Královo Pole Brno - 1. Judo Club Baník Ostrava
Spartak Velká Bíteš - 1. Judo Club Baník Ostrava
Judoklub Olomouc - 1. Judo Club Baník Ostrava
Spartak Velká Bíteš - Judo Sadová Čáslav
Judo Sadová Čáslav - 1. Judo Club Baník Ostrava
Judoklub Olomouc - Judo Sadová Čáslav
Judo Hranice - 1. Judo Club Baník Ostrava

 


Rozdělení do skupin:

Skupina A

SJ Litoměřice
JK Jablonec n.N.
USK Praha
TJ Tatran Prachatice
Judoklub Liberec
Judoclub Plzeň

Skupina B

Spartak Velká Bíteš
1. Judo Club Baník Ostrava
Judo SK Královo Pole Brno
Judoklub Olomouc
Judo Hranice
Judo Sadová Čáslav

 


Dorostenecká liga 2018

 Konečné pořadí:

1. USK Praha
2. Judo SK Královo Pole Brno
3. SJ Litoměřice
4. Judoklub Olomouc
5. Judo ZŠ Sadová Čáslav
6. Judoklub Liberec
7. JK Jablonec n.N.
8. 1. Judo Club Baník Ostrava
9. Sokol Hradec Králové
10. TJ Tatran Prachatice
11. Judo Železo Hranice - sestupující do kvalifikace
12 Judoclub Plzeň - sestupující do kvalifikace


2. kolo - Finálová skupina - SKKP Brno, 24.11.2018

   Pořadí II. kola:

1. USK Praha    
2. Judo SK Královo Pole Brno
3. SJ Litoměřice    
4. Judoklub Olomouc
5. Judo ZŠ Sadová Čáslav
6. Judoklub Liberec   

 

 Tabulka - Utkání


 2. kolo - Sestupová skupina - Železo Hranice, 24.11.2018

 Pořadí II. kola:

1. 1. Judo Club Baník Ostrava
2. JK Jablonec n.N.
3. Sokol Hradec Králové
4. TJ Tatran Prachatice
5. Judo Železo Hranice
6. Judoclub Plzeň

  Tabulka - Utkání

 

 


1. kolo - Finálová skupina - ZŠ Sadová Čáslav, 22.9.2018

  Pořadí I. kola:

1. USK Praha    
2. Judo SK Královo Pole Brno
3. SJ Litoměřice    
4. Judoklub Olomouc
5. Judo ZŠ Sadová Čáslav
6. Judoklub Liberec   

Tabulka - Utkání

 


1. kolo - Sestupová skupina - JK Jablonec n. Nisou, 22.9.2018

  Pořadí I. kola:

 Tabulka - Utkání


Podzim 2018

 


Jaro 2018

Konečné pořadí jarních kol:

 


2. kolo - Skupina A - JK Jablonec, 2.6.2018

 Pořadí II. kola:

1. Judoklub Liberec
2. SJ Litoměřice
3. USK Praha
4. JK Jablonec n.N.
5. TJ Tatran Prachatice
6. Judoclub Plzeň

 

 


2. kolo - Skupina B - ZŠ Sadová Čáslav 2.6.2018

Pořadí II. kola:

1. Judoklub Olomouc
2. Judo ZŠ Sadová Čáslav
3. Judo SK Královo Pole Brno
4. 1. Judo Club Baník Ostrava
5. Sokol Hradec Králové
6. Judo Železo Hranice

 


1. kolo - Skupina A - USK Praha, 3.2.2018

Pořadí I. kola:

1. SJ Litoměřice
2. Judoklub Liberec
3. USK Praha
4. JK Jablonecn.N.
5. TJ Tatran Prachatice
6. Judoklub Plzeň

 

 


1. kolo - Skupina B - SKKP Brno 3.2.2018

Pořadí I. kola:

1. Judo SK Královo Pole Brno
2. Judoklub Olomouc
3. Judo ZŠ Sadová Čáslav
4. 1. Judo Club Baník Ostrava
5. Sokol Hradec Králové
6. Judo Železo Hranice

Spartak Velká Bíteš
1. Judo Club Baník Ostrava
Judo SK Královo Pole Brno
Judoklub Olomouc
Judo Hranice
Judo Sadová Čáslav



© 2018 Český svaz Juda
Adresa

Zátopkova 100/2
160 17 Praha 6

IČ: 00537560
DIČ: CZ00537560 

Kontakty

Email: czechjudo@czechjudo.cz 

Telefon: +420 233 355 280
Mobil: +420 605 233 341 
Fax: +420 257 214 265